Arch21 – architektonické návrhy domů

Realizace staveb a stavební dozor

Zpracujeme Vám projekt ušitý na míru. Naši architekti mají nemalé ambice navrhnout Vám rodinný dům, sídlo firmy či nový interiér zcela podle Vašeho individuálního zadání. Klademe důraz na funkčnost, design a detaily.

tel:
+420 545 215 749
fax:
+420 545 215 749
e-mail:
info@arch21.cz
skype:
borek.srba
web:
www.arch21.cz
 • třída Kpt. Jaroše 1936/19
 • Brno - Černá Pole
 • 602 00
 • naproti Gymnáziu Tř. kpt. Jaroše
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Design interiéru

Máme zkušenosti s návrhy různorodých typů staveb. Kromě rodinných domů všech velikostí i standardů pro individuální klienty máme ve svém portfóliu i obytné developerské projekty. Realizovali jsme také konverzi vojenského areálu na velkorysé vinařství či revitalizaci poutního místa. Zajistili jsme také kompletní design interiéru nového pavilonu na Mendelově univerzitě.

Ke každému úkolu bez ohledu na jeho velikost přistupujeme vždy zcela soustředěně a snažíme se maximálně naplnit Vaše představy. Mnohdy je teprve společně dotváříme na základě našich kvalifikovaných otázek a zejména funkčních připomínek. Těšíme se na každou další příležitost zrealizovat váš sen o novém životním či pracovním prostoru. Největší odměnou pro nás je, když nás doporučíte vašim přátelům nebo se sami vracíte s dalším nápadem.

Nadaní architekti v Brně

Zaměřujeme se na kompletní projekty od architektonické studie přes všechny administrativní stupně až po realizační projekt, případně i dodávku stavby. Součástí řešení bývá i design interiéru v různém stupni podrobnosti. Naši bytoví architekti začnou návrhem barevného a materiálového řešení. Navrhnou vestavěný nábytek koncepčně nebo až po výrobní výkresy. Pomohou vám vybrat také svítidla, solitérní nábytek, tapety či textil. Pokud stavby nedodáváme, vždy je alespoň dozorujeme, abychom vám pohlídali provedení důležitých fází stavby. Působíme v Brně.

                                                                                                                                                                                        

Reference

Rodinné domy   Občanská výstavba   Rozestavěné projekty   Interiéry

                                                                                                                                                                                        

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo