STROJÍRNA VIMPERK spol. s r.o. (Vimperk)

Činnost firmy je založená na třech segmentech - velkosériové obrábění, montáž průmyslové elektrotechniky a výroba strojírenských součástek pro automobilový průmysl. Společnost Strojírna Vimperk spol. s r.o. byla založena v roce 1993.

Na CNC obráběcích strojích opracováváme díly z oceli, šedé i tvárné litiny, hliníku nebo výpalky určené pro montáž do nákladních automobilů a přívěsů, traktorů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků a ostatní mobilní techniky. Trvale investujeme do moderních technologií, které zlepšují parametry našich výrobků a jsou současně šetrnější k životnímu prostředí.

Pro činnost montáž průmyslové elektroniky slouží samostatná budova s výrobní plochou 500 m čtverečních, kde se provádí montáž rozvaděčů, zářivek, termostatů a kabelových svazků určených do chladírenské techniky.

Společnost se stala významným zaměstnavatelem ve zdejší oblasti a v současnosti v ní pracuje šest desítek zaměstnanců. Naším trvalým cílem je být spojováni v povědomí zákazníků s výrobky, které dosahují trvalé kvality, se spolehlivostí dodávání a s ochotou řešit a uspokojovat jejich aktuální potřeby a požadavky.

Kontaktní osoba:
Václav Kraml - jednatel
388 402 310, vaclav.kraml@strojvimp.cz

Speciální nabídka
Velkosériové obrábění a montáž prům. elektroniky!

Je toto moje firma?
  • Špidrova 110/110
  • Vimperk
  • Jihočeský kraj
  • 385 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1993

Produkty: strojírenské součástky, elektronická zařízení, podvozkové komponenty, součásti pohonů

Služby: automobilový průmysl, velkosériové obrábění, frézování a soustružení CNC, lisování komponentů, tepelné zpracování, povrchová úprava, obrábění odlitků, montáž průmyslové elektrotechniky, kompletace kabelových svazků, montáž elektronických konstrukčních celků

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo