Verko, s.r.o. - Obráběcí nástroje Zlín

Ruční nářadí a elektronářadí

Naše obchodní firma se zabývá prodejem nářadí, obráběcích nástrojů a měřidel od renovovaných značek. Naším hlavním partnerem je firma PRECITOOL CZ. Specializujeme se na dodávky do průmyslových firem a společností po celém území ČR.

  • Pančava 492
  • Zlín - Příluky
  • 760 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální obráběcí nástroje

Zabýváme se prodejem Profi obráběcí nástroje různých značek. Vrtáky s válcovou stopkou, stupňovité, osazené, s kuželovou stopkou. Vrtáky středící, navrtáváky a oboustranné. Vrtáky do plechu, vrtací pouzdra, vrtací systémy. Kopinaté vrtáky. Záhlubníky s válcovou a kuželovou stopkou. Výstružníky nástrčné, stavitelné, s válcovou a s kuželovou stopkou. Závitníky ruční a strojní, tvářecí, závitové frézy a nástavce a vratidla. ZKČ válcovací čelisti a vrtatidla. Pilky kotoučové, nástrčné frézy, frézy tvarové a úhlové. Frézy s válcovou stopkou, s Weldonem, drážkovací, stopkové, tvarové, úhlové. Frézy z VHM, gavírovací, univerzální, kopírovací. Držáky rádlovacích koleček a kolečka, rádlovací hlavice a systémy. Polotovary - RADECO, roubíky z VHM. Soustružnické nože s letovanou TK destičkou. Redukční pouzdra, trny, klíny. Závitové držáky a přístroje. Vrtačková sklíčidla. Hroty, Držáky VDI, vrtací a frézovací hlavy, adptery a pouzdra. Kleštinové držáky ER, frézovací trny. Upínače CENTRO P. Tepelné smršťovací přístroje a chlazení, montážní přípravky, držáky TOOL BOY. ER matice a kleštiny, klíče, tažné čepy, kroužky. Sondy. Seřizovací přístroje PRECISET, IUS-sklíčidla, čelisti, klíče, příruby. Svěráky příruční, strojní, magnetické, NC, hydraulické, stavebnicové systémy a čelisti. Svěráky přesné sinusové. Permanentní magnety. Křížové stoly. Upínky na formy, upínky na frézky, lišty, příložky, stojany, podložky, panenky, nástavce, Mini Bulle, šrouby, matice, podložky, pánvičky, stavebnice, kosty. Upináky mechanické, tažné, tlačné, excentrické.Posuvná profi měřidla značek Mahr, Knipex, Bahco a další. Hloubkoměry. Třmenové mikrometry, pasametry. Číselníkové úchylkoměry páčkové horizonální a  vertikální. Somkátory, tloušťkoměry, výškoměry, nádrhy, najížděcí sondy. Měřící stoly, přípravky pro měření. Rýsovací desky, úhelníky, podložky, prizmatické kostky. Kružítka, odpichy, rýsovací jehly, hmatadla. Úhelníky a úhloměry. Vlasová pravítka. Metry, pásma, lasery. Vodováhy. Paralelní měrky, ocelové a keramické kostky, kontrolní špičky. Kalibry-trny, kalibry-kroužky. Třmenové kalibry, obkročáky. Závitové kalibry, tolerátory, filetory a drsnoměry. Měrky rádiusové, závitové, planžety a šablony. Lupy a zvětšovací skla, zvětšovací brýle, svítilny. Pružné endoskopy. PC kamery. Mikroskopy, stolní profilprojektory, průmyslové teploměry.

Profi nářadí značek Mitutoyo, Wera, Wiha, AMF a další. V našem sortimentu naleznete klíče, TX šroubováky, gola sady, momentové klíče, bity, kleště, dláta, sekáče, ojehlovače, kladiva, paličky, nůžky, stahováky, a moduly na nářadí.

Profi elektrické (AKU) ruční nářadí značky MILWAUKEE. AKU vrtačky, AKU šroubováky, napětí 4V, 12V, 14V, 18V a 28V, kapacita AKU (1,5Ah - 4,0Ah). REDLITHIUM-Ion „ HEAVY DUTY“ nářadí - lepší, rychlejší, spolehlivější. + FUEL - bezuhlíkový motor 10x delší životnost, 2x více síly, 2x delší doba chodu. AKU vrtačky s příklepem. Kompaktní příklepové vrtačky a šroubováky 2-rychlostní. ¼“ a ½“ HEX rázové utahováky. Subkompaktní příklepové vrtačky, šroubováky utahováky. Ráčnové utahováky, pravoúhlé vrtačky. Multifunkční profi elektrické ruční nářadí, řezák trubek, dlaňové kladivo. SDS-Plus AKU Kladiva. AKU pásová pila, AKU přímočará pila, pila na kov. AKU Expandér,  AKU hydraulický lis. AKU Pistol na kartuše a válce 400 a 600mm, vytlačovací pistole. Nabíječky, AKU olovnice, dálkoměr, multimetr, laser, detektor napětí, teploměr, klešťový měřič potřeby pro instalatéry, elektrikáře. Rádia. Vyhřívané bundy. AKU příslušenství. Termokamera inspekční, multimediální, analogová. Sady nářadí „HEAVY DUTY“, FUEL- POWERPACK. Šavlové a okružní pily, úhlové brusky, vysavač. Akumulátory, nabíječky, lampy. Elektrické nářadí 220V PROFI. Kladiva vrtací a bourací, KANGO, kombi kladiva SDS-Plus, SDS-Max. 1-rychlostní a 2-rychlostní příklepové vrtačky, 4-rychlostní vrtačka. Magnetické vrtací stojany. Magnetické vrtačky. Diamantová vrtačka 3-rychlostní, jádrové motory a stojany. 3/4“ a 1/2“ rázové utahováky, šroubovák do sádrokartonu. Šavlové pily, „SAWZALL“, frézky na zdivo, drážkovací fréza, vysavače prachu. Úhlové brusky 115, 125, 150, 180 a 230mm. Brusky se sníženým počtem otáček, s elektronickou regulací Leštičky. Přímé brusky, nízkootáčkové, s regulací otáček. Elektrické nůžky na plech, prostřihovače plechu, okružní pila na kov, rozbrušovačka. Elektrické nářadí na opracování dřeva, pily okružní, přímočaré, pokosové a duální. Bruska pásová, excentrická, DELTA.

Otevírací doba

  • Po 7:0016:00
  • Út 7:0016:00
  • St 7:0016:00
  • Čt 7:0016:00
  • 7:0015:00
  • Máme právě otevřeno

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo