N E K A P - Distribuce materiálů Xypex a Freezteq

Unikátní krystalická technologie

Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. Zabýváme se ochranou proti vzlínající vodě, ochranou betonových konstrukcí a sanacemi spodních staveb.

tel:
+420 233 323 902
fax:
+420 224 313 212
e-mail:
info@nekap.cz
web:
www.nekap.cz
  • Thákurova 2077/7
  • Hlavní město Praha - Dejvice
  • 160 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ochrana betonových konstrukcí proti vodě

Zabýváme se ochranou a izolacemi nových i starých spodních staveb, izolacemi tunelů, bazénů, jímek, šachet a dalších betonových konstrukcí. Dále izolacemi zděných konstrukcích proti vzlínající vlhkosti a izolacemi podzemních zděných konstrukcí, např. sklepů a suterénů.

Xypex

Materiály Xypex jsou stále častěji používány pro ochranu spodních staveb nových objektů. Výhodou jejich použití je významné zkrácení doby výstavby, zjednodušení projektu a v neposlední řadě i výrazné finanční úspory v nákladech na kompletní ochranu spodní stavby.

Výjimečné vlastnosti materiálu Xypex také umožňují jednoduše provádět sanace betonových konstrukcí, které by jinak byly nemožné nebo velmi složité a nákladné. Díky schopnosti materiálu Xypex prorůstat betonem lze provádět sanace z vnitřní strany betonové konstrukce, včetně ošetření spár, prasklin, hnízd a jiných vad betonu.

Společnost Nekap poskytuje na všechny své aplikace záruky za kvalitu provedení izolací. Díky téměř dvacetileté zkušenosti s aplikací víme, že materiály Xypex dokáží spolehlivě zatěsnit a ochránit konstrukce spodních staveb. Mimořádně důležité je, že i v  případě, že by se po aplikaci vyskytly jakékoliv vady, dokážeme je bez problémů a prodlení opravit z vnitřní strany konstrukce. Investorovi tak nenabízíme fiktivní záruku, ale záruku, kterou dokážeme plnit. Naše zkušenosti v oblasti sanací zaručují, že práce proběhnou rychle a spolehlivě.

Freezteq

Freezteq nabízí zajímavé řešení problémů se vzlínající vlhkostí, jedná se vlastně o alternativu podřezání zdiva nebo injektáží.

Freezteq je možné použít pro sanace jak cihelných, tak kamenných zdí libovolné tloušťky. Vrty do zdiva pro Freezteq se provádějí vodorovně, nejlépe ve spáře mezi cihlami, aplikace Freeztequ proto představuje výrazně nižší statické zatížení pro konstrukci než podřezání. Zároveň je vodorovné vrtání výrazně snazší než šikmé vrtání u injektáží. Freezteq prošel zkouškami na stavební fakultě ČVUT v Praze a prokázal vysokou účinnost jak na různé typy cihel, tak i na malty, opuku a pískovec.

Naše společnost nabízí Freezteq volně k prodeji, každý si tedy může provést aplikaci sám. Zároveň nabízíme aplikaci prostřednictvím našich zaškolených aplikátorů. V tomto případě poskytujeme na aplikaci záruku 20 let.

Od roku 1992 byl Freezteq úspěšně použit na stovkách objektů, vč. průmyslových staveb, činžovních domů, rodinných domů a chalup. I na aplikacích ze začátku 90. let stále spolehlivě chrání proti vzlínající vlhkosti. Tím se Freezteq liší od kopií, které jsou v současné době nabízeny na českém trhu za podobnou cenu, ovšem bez srovnatelných zkušeností a záruk.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo