Jansen Display s.r.o. - Reklamní poutače

Reklamní stojany, rámy, světelné totemy

Český výrobce prezentačních systémů a kancelářského vybavení s 20 lety tradice na trhu. Specializujeme se na klaprámy, reklamní poutače a stojany, vitríny a digital signage. Dodáváme velkým korporacím i malým živnostníkům, špičkovou českou sériovou výrobu za skvělé ceny i speciální produkty na míru.

  • Přestanov 5
  • 403 17 Přestanov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Moderní reklamní poutače za skvělé ceny

Vyrábíme a dodáváme kvalitní reklamní poutače již řadu let. Naše poutače vynikají jedinečným designem a kvalitou provedení. Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku a držet krok s dobou. Dokážeme flexibilně reagovat na jakoukoli poptávku poutačů. Disponujeme vlastní výrobou a skladem v ČR, není pro nás tedy problém s dodáním velkého množství standardních výrobků dle katalogů.

Upozorněte na se sebe s digitálními poutači

Naše produktové portfolio drží trendy s dobou a přizpůsobuje se možnostem, které nabízí moderní technologie. Zákazníky je stále těžší zaujmout. Upozorněte je na své nabídky pomocí digitálních poutačů. Naše sestavy můžete ihned začít používat, stačí zapojit USB disk s obsahem, který mají promítat.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo