Střední průmyslová škola stavební, Opava, p.o. (Opava)

Jsme státní střední škola nabízející výuku čtyřletých studijních oborů stavebnictví, geodézie a katastr nemovitostí. Pořádáme sportovní, kulturní a společenské akce pro žáky i jejich rodiče.

Naše škola nabízí obory:
- Stavebnictví (Pozemní stavitelství a konstrukce, Pozemní stavitelství a architektura)
- Geodézie a katastr nemovitostí (Zeměměřičství a geoinformatika)

Stavařina bude bavit žáky s výtvarnými sklony a prostorovou představivostí, kteří umí do svých fantazií zapojit logiku umocněnou technickým myšlením. Studium je zaměřeno na praktické dovednosti.

Zeměměřičství a geoinformatika - během studia se žáci naučí zacházet se všemi pomůckami pro měření, od pásma až po moderní elektronické přístroje, nebo měřit pomocí družic na oběžné dráze Země. Pomocí těchto nově získaných znalostí se naučí zaměřovat a přeměřovat pozemky, budovy, podzemní a nadzemní vedení, terénní tvary, komunikace a vodstvo.

Organizujeme přednášky, besedy, exkurze a další naučné akce v rámci výuky. Pro naše žáky jsou obědy zajištěny v zařízení školního stravování "Matiční dům". Výhodami jsou dostupnost jídelny a vynikající úroveň stravování. Přijatí uchazeči, kteří nemohou denně dojíždět, si mohou zajistit ubytování v libovolném domově mládeže.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Mírová 3/630
  • Opava
  • Moravskoslezský kraj
  • 746 01
  • Předměstí
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Mluvíme jazyky: AJ

Služby: obor Stavebnictví, obor Geodézie a katastr nemovitostí

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo