SIGNEX CZ Třebíč s.r.o. (Třebíč - Horka-Domky)

Naše společnost nabízí tyto služby:
- Realizace trvalého svislého a vodorovného dopravního značení a dopravního zařízení.
- Realizace přechodného svislého a vodorovného značení a zařízení.
- Návrhy omezení silničního provozu.
- Prodej/půjčovna dopravního značení a zařízení.

Druh barvy, plastických hmot a retroreflexních přísad si určuje zákazník dle katalogu hmot pro vodorovné dopravní značky schváleného Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro příslušný rok. V zájmu životnosti a kvality vodorovného značení používáme vesměs materiály s dlouhodobou životností (plasty za studena, termoplasty) tak, aby nedocházelo k častému obnovování a tím i omezování dopravy.

Dle Vašich požadavků navrhneme jakékoli realizovatelné omezení silničního provozu na kterékoli pozemní komunikaci. Toto omezení je navrženo s minimálními náklady s dodržením všech zásad bezpečnosti a plynulosti silničního provozu (dle technických podmínek TP 66 a souvisejících předpisů). Po vzájemné domluvě jsme schopni tento návrh doplnit nadstandardními druhy opatření – zvýrazňující desky, preventivní měřiče rychlosti, změna vodorovného dopravního značení apod.

Naše firma zajišťuje i návrhy trvalého dopravního značení pro účely zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Z podkladů dodaných objednatelem a pomocí identifikace míst častých dopravních nehod.

Všechny námi dodávané dopravní značky a zařízení vyhovuje všem náročným požadavkům a normám (je vyráběno z plastů a recyklovaného gumy s minimálním podílem kovových prvků a je polepeno vysoce reflexní folií, zajišťující jeho výraznou viditelnost za všech povětrnostních podmínek).

Je toto moje firma?
  • Oldřichova 159/1
  • Třebíč - Horka-Domky
  • Vysočina
  • 674 01
  • Horka-Domky
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Sekce a Štítky

Rozšířené

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo