THONAUER spol. s r.o. - Zpracování elektrických vedení Brno

Pomáháme zavádět a optimalizovat výrobní procesy

Nabízíme komplexní řešení z oblasti elektrotechnického a automobilového průmyslu (stříhací a odizolovací stroje, krimpovací lisy, navíječe a odvíječe kabelů, stroje pro zalévání dvousložkovými pryskyřicemi, odporové a ultrazvukové svařovací stroje, EMC vodivá stínění, optické filtry).

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 545 243 454
fax:
+420 545 243 408
e-mail:
info@thonauer.cz
web:
www.thonauer.cz
  • Cacovická 1572/47
  • Brno - Husovice
  • 614 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nejmodernější technologii pro zpracování elektrických vedení

Specializujeme se na nabízení celků výrobních zařízení s vysokou kvalitou. Veškeré služby zaměřujeme pro průmysl automobilní, elektrotechnický a elektronický. Hlavní náplň veškeré výroby tkví ve zpracování elektrických vedení. Garantujeme rychlý a spolehlivý servis zaměřený na zákazníka, nové instalace zařízení a též školení pracovníků ke strojům.

Dodáváme stroje na zpracování kabelů, dávkování viskózních látek, navíjení cívek, selektivní pájení, ultrazvukové a odporové svařování, Ink-Jet a laser potisk. Nabízíme materiály pro stínění, optické filtry, PUR pryskyřice a pěny.

Sídlo firmy máme ve Vídni, odtud se úspěšně staráme o východoevropský trh. Pobočky provozujeme v Brně, Budapešti, Bratislavě a Bukurešti, kde více jak 50 pracovníků pomáhá mezinárodním výrobním firmám se zaváděním procesů.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo