Velkoobchod textilní galanterie - VTC - Šicí nitě Uničov

"Staňte se našimi partnery - jsme tu pro vás"

Jsme největší velkoobchodní prodejci kvalitní textilní galanterie od českých a evropských výrobců. Nabízíme nitě, stuhy, krajky, špendlíky, flitry, gumy, pletací jehlice, nůžky, knoflíky, zipy, nažehlovací aplikace, háčkovací potřeby, příze, vyšívání, spony, korálky, a další. Garance zboží skladem!

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 585 051 217
fax:
+420 585 051 218
e-mail:
prodej@vtc.cz
web:
www.vtc.cz
 • Plzeňská 868
 • Uničov
 • 783 91
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
lazyvera
15.1.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den, jsem spokojena s firmou VTC a.s. Uničov, můj dotaz byl jaké mám použít nítě při šití. Obratem mi bylo sděleno, které nítě se mi budou hodit při sešívání kůže a firma mi ...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kvalitní česká a evropská textilní galanterie

Firma VTC byla založena v roce 1990, jako sdružení „VTC, velkoobchod textilní galanterií“. Od prvopočátku byl zvolen v té době málo obvyklý způsob nabídky zboží a konkrétní obchodní nabídka se tedy realizovala přímo na místě u zájemce. Z důvodu rozsáhlosti sortimentu byla ovšem nabídka výrobků předkládána pomocí katalogů a tento způsob je praktikován dodnes.

Vzhledem k mohutnému rozvoji firmy došlo v roce 1998 k převodu stávajícího sdružení na VTC, a.s.

V současné době čítá základní sortiment nabízených výrobků cca 5.500 položek a to bez barev a dezénů. Přibližně 97% objednaného zboží odchází zákazníkům prostřednictvím přepravní firmy PPL s dodáním do 24 hodin. Zboží je zasíláno bezplatně, VTC, a.s. neúčtuje poštovné, balné ani obaly a ceny výrobků udávané zákazníkům jsou tedy prosty jakéhokoliv dalšího navýšení (výjimkou jsou objednávky do 1000,-Kč bez DPH, kdy je účtováno přepravné či doběrečné dle Obchodních podmínek).

VTC, a.s. dodává zboží do celé ČR a SR a oslovuje především kamenné obchody textilní galanterií. Služeb však též využívá celá řada výrobců a zpracovatelů ať již ošacení, nábytku, obuvi či jiných výrobků. Velký podíl na obratu má neustále se rozvíjející import a export. VTC, a.s. dováží zboží např. ze Slovenska, z Polska, ale také z Velké Británie, Turecka, Španělska, Švýcarska nebo Itálie. Naopak zboží je vyváženo do celé EU i mimo ni, např. USA. VTC, a.s. je generálním dodavatelem textilní galanterie sítě obchodních domů TESCO Stores ČR.

K základním atributům firmy VTC, a.s., Uničov patří serióznost v obchodním styku, poctivost, solventnost a pracovitost. O tom, že se daří tyto vlastnosti dlouhodobě udržovat, svědčí dnes, v roce 2015, již 25 let existence firmy a vynikající obchodní spolupráce jak s dodavateli, tak s odběrateli.

Heslo „STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY - JSME TU PRO VÁS“, které vzniklo v začátcích firmy, je tak důsledně naplňováno.

Otevírací doba

 • Po 7:0017:00
 • Út 7:0017:00
 • St 7:0017:00
 • Čt 7:0017:00
 • 7:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Eshop: nonstop!

Textilní galanterie

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo