IMESTA spol. s r.o. - sanace vlhkého zdiva (Dubá - Dřevčice)

Stavební chemie, sanace

Průzkumy, návrhy a realizace sanačních opatření. Materiály pro obnovu a ochranu staveb. Nabízíme spolehlivý způsob řešení problému vlhkého zdiva.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 487 870 419
fax:
+420 487 870 886
e-mail:
info@imesta.com
web:
www.imesta.com
  • Dřevčice 9
  • 472 01 Dubá
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výrobce stavební chemie

Mezi prvními výrobky, které IMESTA uvedla na trh byly vodou ředitelné nátěrové hmoty. Například vodou ředitelný nátěr na čerstvý neoxidovaný pozinkovaný plech, prodávaný v současnosti pod obchodním názvem IMESTOL COLOR. Postupně se sortiment rozšířil i o silikonové impregnace a přípravky pro restaurování památek. Pro snadnou a rychlou aplikaci stavebně chemických výrobků nabízí IMESTA injektážní a nanášecí čerpadla firem DITTMANN GmBH a DESOI GmbH včetně příslušenství.

Aktuálně nabízíme více jak 30 výrobků stavební chemie. Mezi ně patří barvy pro stavební aplikace, silikonové prostředky pro ochranu staveb, stěrkové hmoty, tmely, injektážní mikroemulzní prostředek proti vzlínající vlhkosti a další speciální výrobky. Vyráběné barvy je možno tónovat v 850 odstínech podle vzorníku IMESTA a také v dalších odstínech podle vzorníků RAL a NCS.

Výrobky firmy IMESTA spol. s r.o. chrání stavby proti jejich znehodnocení povětrnostními podmínkami a dalšími vlivy a zároveň zlepšují jejich estetický vzhled. Výrobky jsou certifikovány a řada z nich je opatřena ochrannou známkou.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo