VariCAD, spol. s r.o. (Liberec)

Nabízíme Vám VariCAD - CAD systém pro 3D návrhy ve strojírenství, který je mezi uživateli oblíben především pro svoji rychlost, jednoduché a snadné ovládání, malé nároky na hardware a nízkou pořizovací cenu. Je vhodný i pro modelování velmi rozsáhlých sestav ve 3D a pro kompletní tvorbu výrobní dokumentace.

Mezi standardní moduly VariCADu patří 3D modelování, 2D kreslení, práce v sestavách a podsestavách, parametrické modelování, geometrické vazby, asociativní kótování, knihovny strojních součástí, knihovny symbolů a bloků, výpočty a četné nástroje pro práci s negrafickými informacemi (archiv, razítka, kusovníky, správa souborů výkresů atd.).

Tyto a další nástroje umožňují konstruktérům velmi rychle vytvářet, analyzovat a neomezeně upravovat koncepty návrhů. Prostředí systému VariCAD je navrženo tak, aby umožnilo snadnou a rychlou orientaci uživatele. Bylo pečlivě doladěno, aby odpovídalo konstrukčnímu myšlení a aby se k výsledku uživatel dopracoval s co nejmenším počtem kroků.

Nevnucuje konstruktérovi určitý postup, ale nechává mu volné ruce při návrhu. Příkazy jsou vytvořeny se záměrem co nejvíce usnadnit jejich použití. Práci usnadní inteligentní kurzor, velké množství zachytávacích a výběrových módů, ve 2D konstrukční čáry, pravoúhlá síť.

Další v naší nabídce je VariCAD Viewer je bezplatný prohlížeč, převodník dat a tiskový software. Umožňuje hromadné tisky a konverze mezi základními CAD formáty (DWB, DWG, DXF, STEP, STP, IGES, IGS, STL, BMP, JPG, PNG a GIF). V případě, že nemáte zakoupenou licenci, budete moci používat VariCAD 30 dní jako trial (zkušební verzi). Trialová verze jinak není ničím omezena.

Pro lepší osvojení systému VariCAD si můžete vybrat školení a konzultace z naší nabídky. Součástí každého školení je nejen teoretická část, ale samozřejmě i praktická část.

Skupinová školení se konají ve školicím středisku v Liberci, individuální školení a konzultace mohou probíhat také u Vás na pracovišti. Záleží jen na Vás, který typ školení si vyberete.

I v letošním roce můžete získat finanční příspěvek na vzdělávání zaměstnanců z projektů Evropského sociálního fondu a individuálních regionálních projektů. Pokud máte od Úřadu práce schválenou žádost, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku školení pro Vaše zaměstnance.

Termíny pro ukončení vzdělávacích aktivit jsou u krajských projektů závislé na daném regionu. Bližší informace na tel.: 485 113 735.

Neváhejte a využijte našich produktů!

Je toto moje firma?
  • Husova 678/42
  • Liberec
  • LI
  • 460 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Založeno roku: 1994

Produkty: Software pro konstruktéry, VariCAD pro Windows a Linux, VariCAD roční upgrade, VariCAD Viewer - prohlížeč, konvertor - pro Windows a Linux, VariCAD Trial pro Windows a Linux

Značky: VariCAD

Služby: E-shop, Prezentace a školení, Kurzy

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo