Hotel DAKOL (Petrovice u Karviné)

Ubytování a wellness v Karviné

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě Hotelu DAKOL třídy 3* superior, který se nachází v klidném, krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Petrovice u Karviné 153
  • 735 72 Petrovice u Karviné
  • naproti kostelu, GPS: 49°54'11.808"N 18°32'25.371"E
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Ohodnotit
glac.pepa
22.1.2016
*
*
*
*
*

Byl jsem sklamám. Prezentace hotelu neodpovídá skutečnosti. Pokoj neodpovídá presentovanému fotu. Postele a její zástěna volná, klepala do zdi a to né jenom na našem pokoji, oprava...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi

Více informací

Hotel nabízí ubytování vhodné jak pro pracovní cesty, tak pro relaxační rodinné pobyty. Je zde k dispozici zcela nové wellness centrum, golfové greeny, multifunkční hřiště, bowling, golfové odpaliště a 2 cvičné greeny. V okolí je spousta značených cyklostezek. Hraniční přechod do Polska je vzdálený cca 100 m od Hotelu DAKOL.

V dostupné vzdálenosti od Hotelu DAKOL (6-30 km) se nachází několik golfových hřišť, z nichž nejblíže jsou Golf Resort Karviná - Lipiny, Golfový areál Ropice Golf Course, Park golf klub Šilheřovice.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích v kategorii Standard a Komfort. V prostorách hotelu mají klienti možnost využít zdarma připojení k internetu.

Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná restaurace a bowling, kde můžete ochutnat výbornou národní a mezinárodní kuchyni a pštrosí speciality. Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici Lobby bar, Párty sál a Velký sál. V letních měsících můžete využít posezení na nových terasách.

Rezervace ubytování

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo