SAUER ŽANDOV, a.s. (Žandov)

Potřebujete provést generální opravu kompresoru? Sháníte kompresor a máte rádi kvalitně odvedenou práci? Českolipská firma Sauer Žandov, a.s. Vám nabídne kvalitní a výkonné kompresory

Hlavním cílem strojírenské výroby je dodávání a vyrábění rotačních a pístových kompresorů, dále dodávka příslušenství a náhradních dílů pro zákazníky z oblasti zemědělství, průmyslu a dopravy. Provádíme také svařování, tlakování, lakování a obrábění kovových dílů na CNC strojích. Převážné množství služeb můžete využít v našich maloobchodech a velkoobchodech.

Firma Kompresory Česká Lípa - Sauer Žandov, a.s. vznikla v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Sauer Gruppe. Společnost navazuje na ČKD Žandov, a.s., po které přebrala všechny výrobní programy, poskytování služeb a právní kontinuitu.

Naše společnost sídlí v Libereckém kraji a v současné době zaměstnává 150 zaměstnanců, kteří vyrábějí čtyři tisíce pístových kompresorů, a to ve čtyřiceti provedeních.

Výzkum, vývoj, výroba kompresorů, prodej str. výrobků. Výroba všech náhradních dílů pro vyráběné kompresory. Zajišťování generálních oprav. Maloobchod. Obrábění kovových dílů na CNC strojích, sváření, lakování, tlakování.

Je toto moje firma?
  • Nádražní 10
  • Žandov
  • Liberecký kraj
  • 471 07
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: rotační kompresory, pístové kompresory, lokomotivní kompresory

Služby: obrábění, generální opravy, výzkum, výroba, prodej, lakování, tlakování, sváření

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo