LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. - Lázeňské pobyty Liberec

Centrum lázeňství, relaxace a sportu

Jsme tradiční lázeňský komplex, nabízející samoplátecké lázeňské pobyty, lákavé wellness pobyty i pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou. Díky své poloze a příjemnému klimatu jsou naše lázně ideálním místem i k realizaci odpočinkové turistiky nebo cykloturistiky.

  • Lázně Libverda 82
  • 463 62 Lázně Libverda
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
winner001
18.5.2016
*
*
*
*
*

Dršťková polévka servírovaná(fuj),snídaně v podobě sýrové terapie která je za týdem asi 6x jednou až 2x za týden je uzený nebo normální sýr i k večeři jako obložený talíř,neoloupan...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Wellness a lázeňské pobyty

Naše léčebné procedury jsou zaměřené na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu. K relaxaci a rehabilitaci slouží našim klientům rehabilitační bazén, který je umístěný přímo na kolonádě. Lázeňské pobyty jsou určeny k celkové regeneraci a odpočinku těla a dále svým klientům nabízíme antistresové a regenerační zábaly, masáže, anticelulitidní programy a další.

Krátkodobé samoplátecké wellness pobyty

Zapomeňte na starosti a oddejte se uvolňující atmosféře procedur, které uvolní nejen vaše unavené tělo, ale především přetíženou mysl. Vyberte si hned z několika balíčků nebo si ušijte na míru svůj vlastní. Načerpejte energii s antistresovým pobytem nebo prostě jen užijte maximální relax.

Pro aktivní využití volného času jsou k dispozici tenisové kurty nebo minigolfové hřiště.

Rodiny s dětmi jsou u nás vítány. Dětem jsme schopni nabídnout stolní tenis, kuželky či zajištění projížďky na koni.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo