TENIS HOTEL VITALITY, a.s. - wellness pobyty Vendryně

Tenis - Golf - Wellness - Ice Hockey

Ubytujte se v Hotelu Vitality ****, který se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a Chráněné krajinné oblasti Beskydy. V hotelu poskytujeme špičkové zázemí pro aktivní trávení volného času a relaxaci jak firmám, tak i rodinám s dětmi.

  • Vendryně 1217
  • 739 94 Vendryně
  • součástí sportovního komplexu Vitality
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Wellness pobyty v Beskydech

V Hotelu Vitality v Beskydech nabízíme komfortní ubytování ve 44 prostorných pokojích s kapacitou 84 lůžek s možností přistýlek. Prostory hotelu i pokoje jsou bezbariérové a nekuřácké. Pro naše hosty je k dispozici unikátní dvoupatrový wellness se střešním whirlpool zasazeným na zatravněné střeše a jedinečným Aqua barem – jediným barem, který najdete pod vodou. Máme zde i víceúčelový bazén s atrakcemi (16,5x8 m), samostatný whirlpool a nabídka spa procedur (inhalační solná lázeň, ledová studna, Kneippovy lázně, aroma parní lázeň, klasická finská sauna, laconium, masážní a zážitkové sprchy, tepidárium, bylinková lázeň). Pro milovníky wellness a relaxace je určena široká nabídka masáží a rituálů Pure Fiji, k dokonalému soukromí slouží privátní wellness.

Volnočasové aktivity

Velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel mezi výjimečné ve své kategorii 4* hotelů, a to nejen díky sportovnímu areálu Vitality, který je propojen s hotelem nadzemním průchodem. Dominantou areálu je profesionální tenisové zázemí - 2 tenisové haly se 6 kurty s povrchem Rebound Ace, 7 antukových venkovních kurtů, profesionální servis a vybavení pro sportovce všech věkových kategorií. Sportovně založené klientele jsou k dispozici další možnosti indoor / outdoor aktivit - badminton, plážový volejbal, bowling, minigolf, stolní tenis, fitcentrum, venkovní dětský ráj či segway park a hřiště s umělou trávou na minifotbal. Nabídku doplňuje blízký jezdecký areál Vitality s moderní krytou částí (4 km od hotelu) či golfový areál Ropice Golf Resort (10 km).

Díky své lokalitě nabízí hotel Vitality svým hostům možnost lyžování v nedalekých lyžařských areálech, turistiku se spoustou naučných stezek, jízdu na kole po vyhlášených cyklotrasách, a také zajištění celé řady zážitkových aktivit, jako jsou jízda na koňském povoze, procházka na sněžnicích, skijering, skákací boty, segway a další.

Firemní akce

Pro firemní akce je k dispozici konferenční sál (max. 150 osob) s nejmodernějším technickým vybavením - vestavěným panelem s LCD LED technologií, dokonalým ozvučením a osvětlením ovládaným dotykovým displayem, denním světlem i venkovní terasou. Mezi další prostory pro firemní aktivity patří salónek, zasedací místnost a tři školicí místnosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo