MONROS v.o.s. (Lešná - Lhotka nad Bečvou)

MONROS - Pohoda za každého počasí

Naše společnost je na trhu přes 20 let a patří k nejlepším v oboru: Výroba, prodej, montáž, motorické i ruční verze: garážová vrata, křídlové a posuvné brány, vjezdové závory, stínící technika-interier. i exterier. - žaluzie, rolety, markýzy, korbmarkýzy, baldachýny, plisé, sítě proti hmyzu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 602 555 845
fax:
+420 571 611 777
e-mail:
odbyt@monros.cz
web:
www.monros.cz
  • Lhotka nad Bečvou 9
  • 756 41 Lešná
  • 5km od Valašského Meziříčí směr Hranice.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Firma Monros byla založena v roce 1989 jako první firma v ČR zabývající se výrobou markýz. Jsme jedna z mála firem, které budují na základech rodinné tradice.

Již od počátku působíme celorepublikově. Naše společnost měla dlouhá léta sídlo ve Valašském Meziříčí. V roce 2012 jsme se přesídlili do 5 km vzdálené průmyslové zóny Lešná na adrese Lhotka nad Bečvou ev.9, kde nadále vyrábíme, prodáváme a montujeme v motorické i ruční verzi  :

Baldachýny, pergoly, exterierové neboli předokenní rolety, navíjecí markýzy ale i pevné korbmarkýzy, exterierové (venkovní) žaluzie, interierové (vnitřní) žaluzie vertikální i horizontální, plisé, interierové rollo (roletky), sítě proti hmyzu, sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, křídlové brány, posuvné brány, pohony vrat a brán, vjezdové závory.

Dnes jsme schopni vyrobit všechny dostupné typy markýz včetně velkoplošného zastínění.

Vytváříme řešení na míru včetně poradenství v předem vyhotovené cenové kalkulaci, která je zdarma. Díky tomu, že vyrábíme z 90% na zakázku se nám daří zvládnout i úkoly, které ostatní firmy odmítají jako neřešitelné. Spokojenost s našimi výrobky se odvíjí od kvality a možností výroby. Používáme materiály, které splňují evropskou normu ISO 9001. Samotnou práci provádějí odborníci uznávaní konkurencí za špičky svého oboru. Dodací lhůta výrobků či komponentů se pohybuje od jednoho do patnácti kalendářních dnů. O úspěšnosti výrobků svědčí dlouhá záruční doba a to 3 až 5 let.Naše výrobky nabízejí pod svými značkami i prodejci v mnoha dalších městech.

Navíjecí markýzy

Navíjecí markýzy jsou ideálním a estetickým řešením zastínění venkovního prostoru - terasy, balkónu, zahrádky apod. Materiály použité pro výrobu navíjecích markýz firmy Monros jsou vybírány s ohledem na zvýšenou náročnost venkovního použití. Déšť, vítr, slunce - to vše jakoukoliv látku velice zatěžuje, a proto jsou požadavky na exteriérové materiály mnohem přísnější než např. u interiérových výrobků. Vybrali jsme proto pro Vás látky, které nabízí stálost barev a odolnost i v takto ztížených podmínkách.

Korbmarkýza

Korbmarkýza je pevným typem markýzy. Nabízí vysokou variabilitu a mnoho způsobů využití.Díky svému zaoblenému tvaru umožňuje moderní zastínění i pro historické budovy, jelikož obloukovité linie více korespondují se starší architekturou.Materiál na korbmarkýzy je impregnovaný, tzn. nepropouštějící vodu, a antistatický - odpuzující prach.Můžete si zvolit korbmarkýzu s nápisem nebo logem v různých variantách - různá barva písma, velikost písma či umístění vyrobíte si tak efektivní reklamu.

Baldachýny

Baldachýny jsou jediným vhodným řešením velkoplošného zastínění. Baldachýnové látky TREVIRA®CS mají atesty na nehořlavost DIN 4102 B1. Jsou vysoce odolné proti slunečním paprskům a čištění se provádí praním na 40°C.  

Pergoly

Navíjecí pergoly jsou speciálním řešením zastínění, které je odolnější proti větru než klasické markýzy. Nabízíme ve třech typech:

• ZEUS

• AFRODITA

• EOS

Exteriérové žaluzie C80,Z90

Nejlepší a nejúčinnější ochrana proti slunci. Využití:Rodinné domy, firemní budovy, objekty, atd.

Rollo

DECOMATIC® rollos mají všestranné použití a jednoduché ovládání.

Předokenní rolety

Předokenní rolety od firmy Monros jsou známé dlouhou životností a vysokým komfortem obsluhy. Výhody: Tepelná izolace - je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. V zimě zůstává teplo uvnitř a tím šetříte až o 40 % energie. V létě horko zůstává venku a uvnitř je příjemný chládek. Hluk- obtěžování hlukem se použitím předokenních rolet výrazně snižuje.Obsluha - Manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky, která dokáže za vás předstírat, že jste doma. Systém zabudování předokenních rolet firmy Monros zaručuje vyčerpávající možnosti pro použití v jakémkoliv exteriéru. Ochrana - Hliníkové lamely se zajišťujícími péry lze jen těžko vypáčit, a proto jsou výbornou ochranou proti vloupání.

Vertikální žaluzie

Dodají jakémukoliv interiéru atraktivní a příjemný vzhled. Jako jedna z mála firem v oboru vyrábíme ohyby, tvořící oblouky, které jsou výborným zpestřením interiéru. Hodí se jak do bytu, tak do kanceláře, obchodu, hotelu či kavárny.

Plisé

Plisé se vyznačují dokonalým designem a stanou se nezaměnitelným prvkem vybavení vaší domácnosti nebo kanceláře a zároveň skvěle splní svou funkčnost. Na výběr máte ze širokého vzorníku látek.

Garážová a průmyslová vrata WALTOR

Výhody: trvanlivá, nenáročná na údržbu, odolná proti korozi, moderní design, v provedení podélná drážka nebo kazeta, struktura povrchu v imitaci dřeva nebo stucco, barva v odstínech RAL, imitace dřeva FLÁDR, imitace dřeva FÓLIE zlatý dub, imitace dřeva FÓLIE tmavý dub, integrované těsnění vrat po celém obvodu i mezi sekcemi, sekce v tloušťce 40 mm, dvojitě ocelové, zinkované a vypěněné polyuretanovou pěnou, kování, hřídel a torzní pružiny v zinkované oceli, kolejnice a sekce s ochranou proti sevření prstů snadný a tichý chod.

Rolovací garážová vrata

Jsou ideálním řešením v místech, kde je krátký vjezd do garáže, nebo kde vjezd ústí přímo na ulici.Bezpečnost - Rolovací vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77 je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu, nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kde se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven.

Vjezdové brány

Konstrukce vjezdových bran je svařená z oceli (jackel) opatřená buď základním nátěrem, případně barvou RAL nebo žárově zinkovaná.Komfortní ovládání bran je zaručeno profesionálními pohony Lift Master.

Křídlové brány

Kombinace různých materiálů a tvarů Vám zaručuje originalitu a vyjmečný vzhled Vaší křídlové brány. Využití těchto bran je opravdu všestranné a to i v průmyslovém odvětví.

Posuvné brány

Uvítají majitelé rodinných domů s malým příjezdovým prostorem. Samonosné posuvné brány jsou uloženy v ložiskových jezdcích a posouvají se do boku nad povrchem vjezdu.

Vjezdové závory

Jsou bezpečnostní prvek sloužící k automatickému zavírání a otevírání pro kontrolu vstupu. Napomáhají tak i k ochraně objektů. Jsou vhodné např. na parkoviště, vjezdy do garáží, areály a vrátnice.


Garážová vrata Žaluzie

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo