NOVA LIFT - Výrobce výtahů a zdvihací techniky Ostrava

Specialista na výtahy a plošiny včetně servisu

Vyrábíme a montujeme výtahy a zdvihací plošiny. Nonstop Servis 24 hodin denně, počítačová evidence, náhradní díly po dobu životnosti výtahu. NÁŠ VÝTAH A SERVIS – VAŠE BEZSTAROSTNÁ JÍZDA. Zajišťujeme komplexní služby.

tel:
+420 596 620 758
fax:
+420 596 620 759
e-mail:
novalift@novalift.cz
web:
www.novalift.cz
  • Nad Porubkou 649/36
  • Ostrava - Svinov
  • 721 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výtahy Servis výtahů Zdvihací technika


Průmyslové plošiny a servis výtahů

Firma NOVA LIFT s.r.o. byla založena v roce 2002. Od počátku své činnosti si klademe za cíl plnění všech přání a požadavků svých zákazníků. Naši prioritou je kvalita provedené práce, která spočívá nejen v technickém vybavení, ale především v lidských zdrojích. V naši firmě pracují odborníci ze všech oblastí výroby, které souvisejí s konstrukcemi výtahů a strojních zařízení. Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je technická a poradenská pomoc při komplikovaných řešeních včetně komplexního servisu dodávaných výrobků.

Firma NOVA LIFT s.r.o., byla dne 30.7. 2004 prověřena a uznána akreditovaným certifikačním orgánem ve shodě s ČSN EN ISO 9001:2000. Certifikát systému managementu jakosti se vztahuje na výrobu, montáž, servis výtahů a zdvihací techniky. Vzhledem k potřebám tuzemského trhu jsme se především zaměřili na rekonstrukce výtahů v panelových domech a průmyslové plošiny. Veškeré práce jsou prováděny ke snížení úrovně rizika, která mohou ohrozit uživatele výtahu, servisní pracovníky a další oprávněné osoby stojící v kabině nebo v blízkosti výtahu.

Naše firma nabízí provozní, odborné a inspekční pravidelné prohlídky výtahů. Dále provádíme odbornou zkoušku, kterou zajišťuje zkušební technik v pravidelných intervalech.

Naši pracovníci obchodního a technického oddělení Vám velice rádi poskytnou potřebné informace o parametrech zařízení, stavební připravenosti a cenách naších výrobků.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo