VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY - Snížení hlučnosti Česká Lípa

Sendvičové zvukoizolační materiály

Dodáváme zvukově izolační materiály tvořené vrstvou AMS a zvukově pohltivou vrstvou na bázi netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken. Fólie je možno používat pro snížení hlučnosti, vibrací a rezonancí tenkých plechů, sádrokartonových desek a dalších materiálů.

  • Jiráskova 711
  • Česká Lípa
  • 470 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zvukové izolační materiály

Protihlukové izolace ve stavebnictví

Snižuje přenos hluku mezi jednotlivými částmi stavebních objektů, odizoluje zdroj hluku od ostatních částí objektu, slouží jako zvuková izolace lehkých plášťů a střech.

Více informace a použití…

Tlumení pro auto-hifi

Instalace kvalitního audiosystému jako tuningová úprava do automobilu. Dutina dveří je využívána jako reproduktorová ozvučnice. Je vhodné ji zpevnit a uzavřít, neboť v základním provedení dveří je celá řada technologických otvorů překrytých jen textilním nebo jiným čalouněním.

Více informací...

AMS-Tecsound

Tato neasfaltická, hygienicky a ekologicky nezávadná hmota patří mezi velmi kvalitní izolační materiály. Vyrábí se na bázi chlorovaného polyetylenus minerálním plnivem, aromatickým olejem a dalšími aditivy. Je vysoce neprůzvučná a při kombinaci s vhodnými pohltivými materiály je možné dosáhnout podstatného snížení hlučnosti stroje.Vysoká plasticita této hmoty umožňuje překrytí tvarově velmi složitých ploch a snížení rezonancí a vibrací tenkých plechů.

Základní technické parametry

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo