LABOSERV s.r.o. – Laboratorní technika pro imunologii Brno

Kompletní vybavení a přístroje do laboratoře

Prodáváme diagnostické soupravy, laboratorní přístroje, automatické pipety, vybavení a spotřební materiál pro diagnostické laboratoře. Dodáváme veškeré potřebné vybavení především pro laboratoře specializující se na oblast imunologie a mikrobiologie.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Tuřanka 1222/115
  • Brno - Slatina
  • 627 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodáváme laboratorní techniku pro imunologii

Naše společnost se již od roku 1997 zabývá obchodní a poradenskou činností v oblasti laboratorní diagnostiky. Naše nabídka se v průběhu let přizpůsobuje požadavkům našich zákazníků a sleduje současné trendy v diagnostice. V našem sortimentu najdete vše potřebné pro vaši imunologickou laboratoř.- od spolehlivých rotátorů, třepaček a vortexů, přes váhy a mikroskopy, až po spolehlivé míchačky a centrifugy.

Cílem naší činnosti je spokojenost našich odběratelů s kvalitou dodávaných produktů a zejména pak spokojenost  s kvalitou námi poskytovaných služeb.

Laboratorní přístroje, automatické pipety i spotřební materiál

Sortiment našich produktů splňuje vysoké nároky na kvalitu a pokrývá diagnostiku především v laboratořích imunologického a mikrobiologického zaměření. Dodáváme kompletní soupravy pro ELISA, IFA, ImunoBlot a PCR diagnostiku. Dodáváme také přístrojové vybavení určené pro zpracování těchto souprav, dále pak univerzální laboratorní přístroje a spotřební materiál.

Prohlédnout internetový obchod

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo