Tandem CRC CZ, s. r. o. - Regálové systémy Brno - Staré Brno

I interiér prodává ...

Naše společnost se zaměřuje na vybavení prodejen a čerpacích stanic především prvotřídními regály, nábytkem na míru, gastronomickým vybavením, chladícím a mrazícím zařízením aj. Zákazníkovi zpracujeme vizualizaci interiéru a provedeme montáž regálových systémů, včetně nábytku i jiného zařízení.

  • Tomešova 563/2b
  • Brno - Staré Brno
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Regály a nábytek do obchodů

Firma TANDEM CRC CZ, s.r.o. vybavuje obchody již od roku 2003 regály pro vystavení zboží, prodejními pulty, vitrínami a nábytkem na míru. Svým zákazníkům nabízíme zejména kvalitní regálový systém

CRC, vynikající zejména svojí variabilitou, barevností, bohatou škálou povrchových úprav a velkým množstvím doplňků, čímž směřují k podpoře prodeje, ke zviditelnění prodávaného zboží a především ke zvýšení

tržeb prodejny.

Z produkce italské výroby nabízíme regálový systém Giussani, který je reprezentován sloupkovým systémem Easy, drážkovanými panely Capri a exkluzivním deskovým systémem Genius.

Kromě italských regálových systémů můžeme nabídnout i regálové systémy české a polské. Oproti italským regálovým systémům jsou podstatně levnější a svoji úlohu nabídky zboží splní, i když nabídku sortimentu nemají tak bohatou jako regálové systémy italské.

Kromě vybavení obchodů zařizujeme i prodejny čerpacích stanic pohonných hmot, včetně vybavení nábytkem a spotřebiči. Dále jsme schopni dodat upravené regály pro vzorkovny, výstavy a prezentační regály

pro výrobce nejrůznějších druhů zboží.

Vedle vybavování interiérů obchodů s zabýváme také výrobou zakázkového nábytku pro domácnosti a kancelářské prostory.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a pro přesnější představu o konečném vzhledu a zařízení

prodejny nabízíme zákazníkům zpracování jejich představ formou počítačové vizualizace.

Vybavení interiérů obchodů regály

Specializujeme se na vybavení interiérů obchodů. Nabízíme individuální přístup a osobní jednání. Vybavení interiérů obchodů realizujeme po celé České republice. Součástí vybavení interiérů obchodů jsou regálové systémy, prodejní pulty, vitríny a další nábytkové prvky dle požadavků zákazníků. Kromě zařizování obchodů můžeme nabídnout výrobu zakázkového nábytku např. kuchyňských linek apod.

Prodejní pulty a zakázkový nábytek

Jako součást vybavení prodejen nabízíme prodejní pulty, vitríny a další nábytkové prvky pro maximální zviditelnění prodávaného zboží. Prodejní pulty a nábytkové prvky vyrábíme ve vlastní stolárně nedaleko Brna. Přitom vycházíme z požadavků zákazníků a aktuálních trendů na stylové, materiálové i barevné provedení prodejních pultů a nábytku na zakázku.Rozšířili jsme nabídku o výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalšího nábytku na zakázku pro bytové a kancelářské účely.

Nástroje a stroje

Během dlouholetých zkušeností s řemeslníky a výrobními firmami nabízíme strojů na dřevo, které osazujeme širokým  sortimentem nástrojů na dřevo a nástrojů na kov.

Pro chalupáře nabízíme cirkulárku na palivové dříví, pro stolaře formátovací pily s SK pilovým kotoučem, spodní frézky, pro které můžete použít frézu na dřevo s břitem z SK, nebo HSS. Pro hoblovku dodáváme hoblovací nůž.

Stolárny vybavujeme kvalitními odsavači pilin.

Zámečnické dílny u nás nakupují nástroje na kov, pilové kotouče na kov, pilové pásy na kov, ….

Veškerý sortiment nabídky můžete v pohodlí domova procházet na našich webových stránkách www.nastrojebrno.cz.

Přejeme hodně úspěchu při volbě správného nástroje či stroje.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo