KOVO-PRO – kovoobrábění na CNC strojích

Svěřte soustružení a dělení materiálu zkušeným profíkům!

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu strojírenských dílů? Obraťte se na naši společnost. Své díly dostanete včas a ve vysoké kvalitě. S využitím moderního technického zázemí provádíme soustružení, frézování i dělení materiálu. Zajišťujeme CNC kovoobrábění i CNC obrábění nekovových materiálů.

tel:
+420 603 103 404
fax:
+420 583 238 101
e-mail:
povysilr@seznam.cz
web:
www.kovo-pro.cz
  • Nádražní 846
  • Bludov
  • 789 61
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč svěřit výrobu strojírenských dílů naší firmě?

Ve společnosti KOVO-PRO zajišťujeme přesné kovoobrábění s využitím moderního technického zázemí. Disponujeme vyspělými CNC stroji pro soustružení, frézování i dělení materiálu. Kromě CNC obrábění kovů se věnujeme také CNC obrábění nekovových materiálů.

Našimi zákazníky jsou především společnosti z oboru strojírenské výroby. Oceňují vysokou kvalitu vyrobených dílů, flexibilitu i spolehlivé dodržování dodacích termínů. Spokojenost zákazníků je naší prioritou a důvodem stálé expanze naší firmy.

Klademe maximální důraz na kontrolu kvality výroby. Součástí vybavení našeho pracoviště je řada přístrojů určených ke kontrole a k přesnému měření, včetně tříosého měřícího zařízení Mitutoyo. Výrobní činnost opíráme o dodržování pravidel a norem ISO 9001, ISO, DIN a ČSN.

Jsme specialisté na soustružení, frézování a dělení materiálu

Provádět kovoobrábění na nejvyšší úrovni nám umožňuje tým zkušených zaměstnanců a vyspělá CNC technika. Soustružnické práce zajišťujeme pomocí CNC soustruhů ACCUWAY UT-380, Tornado 80, DOOSAN S390 a SL-40. Obrábění kovů a dalších materiálů provádíme s využitím CNC obráběcích center, jako jsou ACCUWAY UM-150, DOOSAN DNM 200/5AX a LILIAN VMC 1400. Součástí našeho strojního parku jsou i obráběcí centra INTOS VOC 600, INTOS VOC 1000 a MORI SEIKI MV-JUNIOR.

Hledáte specialistu na CNC obrábění? Potřebujete zajistit CNC soustružení? Obraťte se na naši společnost KOVO-PRO.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo