ProgEco s.r.o. - mzdový software Ainex

Účetnictví a mzdy snadno a rychle s účetními programy

V ProgEco s.r.o. se zabýváme vývojem mzdového softwaru Ainex a vedením účetnictví několika desítkám firem různých forem podnikání. K vedení účetnictví využíváme námi vyvíjený software. Náš rodinný podnik nám takto ideálně umožňuje sebrat znalosti a potřeby z praxe a použít je při vývoji software.

  • Čechovická 512/77
  • Prostějov - Čechovice
  • 796 04
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Představujeme účetní a mzdový software Ainex

Pomocí mzdového softwaru Ainex můžete vést mzdové účetnictví pro neomezený počet firem i zaměstnanců. Software je na trhu od roku 1998 a jeho výhodou je přehlednost programu, snadné používání a jednoduché zaučení. Při vývoji software jsme kladli důraz na efektivitu práce a úsporu času. Nízká pořizovací cena vzhledem k nabízené funkčnosti. Pravidelné aktualizace. Široký výběr tiskových výstupů jak pro orgány státní správy, tak pro potřeby firmy. K dispozici jsou také datové exporty, elektronické podání, elektronické bankovnictví.

Ulehčete si práci s účetními programy - software Profesionál

Na účetních programech Profesionál účtuje od roku 1994 více než 1000 uživatelů mezi které patří hlavně profesionální účetní firmy. Jsou tak účtovány tisíce různých účetnictví, což dokumentuje variabilitu tohoto software. V ceně jedné licence je neomezený počet zpracovávaných účetnictví.

Vedení účetnictví a mezd

Poskytujeme kompletní zpracování účetnictví včetně daňového přiznání a mezd. Nabízíme daňové a účetní poradenství.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo