PSV STAVEBNÍ s.r.o. (Dobruška)

Naše hlavní aktivita je zaměřena na realizaci staveb a jednotlivých stavebních celků jako generální dodavatel staveb a dodavatel technologických celků a ucelených montážních a řemeslných prací v přidružených oborech, zejména zámečnictví a realizace střech.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Dále dodávky a montáž střešních a stěnových opláštění budov, výrobu atypických zámečnických výrobků. Výstavba halových systémů.

Našimi partnery jsou investoři, stavební firmy a jednotliví stavebníci. Pro naše zákazníky poskytujeme odbornou i technickou podporu, dále také návrhy, studie a nákladové propočty, projektové práce a inženýrská činnost a variantnost k technickým řešením.

Certifikace dle ČSN EN ISO 9001:2001, Velký průkaz způsobilosti dle ČSN 732601-Z2.

PSV STAVEBNÍ s.r.o. garantuje investorům a stavebníkům individuální a přímý přístup, profesionalitu, spolehlivost a flexibilitu.

Je toto moje firma?
tel:
+420 494 623 560
fax:
+420 494 623 143
e-mail:
psv@psvstavebni.cz
web:
www.psvstavebni.cz
  • Českého odboje 674
  • Dobruška
  • 518 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1993

Produkty: Ocelové konstrukce, Opláštění

Služby: Generální dodávky staveb, Výroba a montáž ocelových konstrukcí, Dodávky a montáž opláštění, Návrhy, studie a nákladové propočty, Projektové práce, Inženýrská činnost, Variantnost k technickým řešením

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo