Trigema a.s. - Development a nové byty Praha

Nové byty chytře...

Vytváříme Chytré bydlení pro příští generace. Za více než 20 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Našim zákazníkům přinášíme nové byty a nebytové prostory.

 • Bucharova 2641/14
 • Praha 5 - Stodůlky
 • 158 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Developerské projekty a výstavba nových bytů i sportovních areálů

Během více než 20 let se Trigema rozvinula z malé lokální firmy a stala se respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu, kolem rodinného domu se posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům.

Koncern Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Máme vlastní stavební firmu, která se stala základem Trigemy v její dnešní podobě. Věnujeme se správě budov a facility managementu, abychom zajistili prvotřídní péči klientům, kteří používají naše stavby. Provozujeme vědeckotechnické parky, které jsme vyprojektovali a postavili. Provozujeme také sportovní a rekreační areál Monínec u jehož současné podoby jsme stáli.

Naším krédem je dělat věci lépe. Proto s každým projektem přinášíme přidanou hodnotu našim zákazníkům. Na kontě společnosti Trigema už je více než 1 600 prodaných bytů (a 1 600 domácností, které mohou žít v kvalitních a nových bytech, jaké si zaslouží), Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů a celoroční sportovní areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům přírody a adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu a kvalitního jídla. I přes množství aktivit a nárůstu počtu zaměstnanců však Trigema zůstává tím, čím byla na začátku. Společenstvím lidí, kteří rozumí svému oboru, snaží se odvést co nejlepší práci a dále se rozvíjet. Naším posláním je přinášet vám produkty a služby, které vám pomůžou a přinesou vám užitek.

Chytré bydlení nejen v Praze

Slyšeli jste již někdy dříve pojem Chytré bydlení? Že ne, ale zajímá vás, o čem je řeč? Trigema Chytré bydlení zaručuje svým klientům zdravé a ideální prostředí pro bydlení. Ať už jde o kvalitní ovzduší, správnou vlhkost, přírodní stavební materiály či akustické podmínky. Na starost si rovněž bereme i vaši bezpečnost (protipožární systémy, únikové cesty a zabezpečení proti krádeži). Neváhejte a prohlédněte si naše stránky, kde se o Chytrém bydlení dozvíte daleko více.

Chytré bydlení naleznete nejenom v Praze, ale i v Plzni!

Aktuální projekty nových bytů

Otevírací doba

 • Po 8:0019:00
 • Út 8:0019:00
 • St 8:0019:00
 • Čt 8:0019:00
 • 8:0016:30
 • So 9:3015:00
 • Máme právě otevřeno

Bydlení

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo