Ing. Vladimír HRABÁNEK, CSc. - Inženýrské služby Praha 6

Konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí

Nabízíme inženýrské služby a počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků. Zajišťujeme technickou podporu při vývoji konstrukcí, řešíme příčiny poruch, navrhujeme konstrukční změny a úpravy. Máme rozsáhlé znalosti v oblasti mechaniky, fyziky, matematiky a samotné metody konečných prvků.

  • Sestupná 78/9
  • Praha 6 - Liboc
  • 162 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Počítačové analýzy konstrukcí

Naše aktivita je zaměřena na inženýrskou činnost v oblasti strojírenství, zabýváme se zejména prováděním počítačových analýz kovových konstrukcí pomocí metody konečných prvků a okrajově také projektováním na zakázku. Za tímto účelem jsme vybaveni špičkovými programovými produkty NISA, pro běžné základní analýzy rozsáhlých soustav a MARC, pro různé složité analýzy s komplikovanou výpočtovou strategií.

Použití počítačových analýz ve vhodné fázi návrhu určitého stroje nebo jeho dílu, umožňuje vybrat tu nejlepší variantu, která je pak propracována detailně. Podklady pro takovéto rozhodnutí jsou zcela objektivní. Na základě našich dlouhodobých zkušeností s prováděním podobných analýz, a zejména s ekonomickými dopady na posuzované konstrukce, můžeme zcela odpovědně konstatovat, že bez nich nelze kvalitně produkovat. Platí to dvojnásob pro složité a náročné strojírenské výrobky.

Pomocí našich analýz budou vaše konstrukce spolehlivější, lehčí, pevnější a konkurenceschopnější.

REFERENCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo