FAGUS, a.s. - Obytné kontejnery Březová

Tvoříme váš prostor bez omezení

Zajišťujeme dodávky sanitárních, kancelářských, skladových a obytných kontejnerů. Nabízíme kontejnery pro modulové výstavby, školy, nemocnice a gastronomii. Poskytujeme budovy pro peněžní a pojišťovací ústavy, průmysl, technické vybavení budov a vybavení staveniště.

tel:
+420 577 113 311
fax:
+420 577 113 344
e-mail:
info@fagus.cz
web:
www.fagus.cz
  • Březová 161
  • 763 15 Březová
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Specialisté na výrobu modulárních staveb

V dnešní době je velice důležité být flexibilní a umět reagovat na dynamiku trhu. Proto je naším hlavním cílem být pružní a projektovat to i do naší práce. Snažíme se stavět rychle a ekonomicky, aby i díky naší práci a produktům bylo vytvořeno další produktivní pracovní prostředí.

Již několik let se věnujeme plánování a realizaci modulárních staveb, a to kancelářských, správních budov, ubytoven, nemocnic, školek a hotelů. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám našich zákazníků.

V naší nabídce můžete vybírat z modulů s různými rozměry, které je možné modifikovat a kombinovat podle architektonických návrhů. Naše moduly jsou určeny pro krátkodobé i dlouhodobé používání.

Kancelářské, sanitární i obytné kontejnery

U naší společnosti můžete využít možnost zakoupení i pronájem kontejnerů. Nejčastěji využívané jsou technologické, sanitární, skladové, kancelářské a obytné kontejnery. Vypracujeme vám individuální nabídku, kde zahrneme samostatný pronájem i náklady spojené s tím.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo