ENTONI, spol. s r. o.- Výstavba dřevostaveb Žďár nad Sázavou

Dřevostavby ENTONI

Dřevostavby ENTONI jsou velmi rychlá záležitost, hrubá stavba trvá jen několik dní. Montované domy stavíme v celé ČR, převážně v kraji Vysočina. Každého zájemce o naše dřevostavby rádi přivítáme v sídle naší firmy ve Žďáru na Sázavou.

  • Strojírenská 527/1
  • Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1
  • 591 01
  • budova AGC, a.s.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč využít dřevostaveb ENTONI?

Vše projednáváte přímo s majitelem firmy- 15 let provozované činnosti, získané zkušenosti, průběžná inovace staveb- téměř 80 realizovaných montovaných dřevostaveb na klíč, domy s téměř nulovým podílem reklamací- přípravnou studii domu (malý projekt), projektovou dokumentaci, vizualizaci domu a video získávají zákazníci bezplatně- naše činnost je celoroční, v průběhu zimních měsíců je vytápěna- prodloužená standardní záruka o dalších 24 měsíců - získáte vlastní nízkoenergetický dům dle svých představ- obdržíte pevnou cenu za svůj vybraný dům bez dalších nenadálých výdajů, tzn. kompletní vybavení domu je bez skrytých nedodělků- úhrady za prováděnou stavební činnost jsou postupné, vždy po dokončených stavebních etapách- použití certifikovaných výrobků a stavebních materiálů se zvýšenou protipožární a zvukovou ochranou - spolupracujete s firmou bez závazků a pohledávek- výstavba je po dobu výstavby pojištěna zhotovitelem- naše domy jsou ověřeny zákazníky

Technologie ENTONI

Základem technologie ENTONI je nosná dřevěná konstrukce domu. Dřevěné obvodové trámy tvoří společně s vnějším obložením sádrovláknitých desek Fermacell nosný prvek. Příprava celodřevěné konstrukce domu probíhá na CNC obráběcích strojích,  tzn. je zaručena téměř milimetrová přesnost  výroby. Samotná montáž konstrukce domu trvá zpravidla 1 den, celá hrubá stavba je otázkou několika dnů. Výhodou naší dřevěné konstrukce je její variabilita, použití větších průřezů dřevěných trámů, než je obvykle využíváno. Vnitřní obložení stěn a stropů je prováděno ze sádrovláknitých desek Fermacell (tvrdší materiál s lepší odolností proti ohni, tepelnou ochranou a vysokou zvukovou izolaci), nikoliv pouze sádrokartony. Domy vybavujeme nadstandardní tloušťkou izolací. 

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo