BILLER & BURDA s.r.o. | Prodej, půjčovna a servis kompresorů (České Budějovice - České Budějovice 2)

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti prodeje a servisu kompresorů a čerpadel. Nabízíme stacionární a mobilní kompresory a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu od značky Atlas Copco. Zabýváme se také prodejem elektrocentrál a malé stavební techniky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 387 203 682
fax:
+420 387 203 684
e-mail:
info@billerburda.cz
web:
www.billerburda.cz
  • Litvínovická 1469
  • České Budějovice - České Budějovice 2
  • 370 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

ATLAS COPCO

Atlas Copco je světovým leaderem v technologických zařízeních pro průmysl a stavebnictví. Má více ne 135 let zkušeností a dodává do více než 160 zemí světa.

Ze sortimentu Atlas Copco nabízíme prodej, půjčovnu a servis těchto produktů:

Stacionární kompresory, mobilní kompresory, generátory, ruční nářadí, průmyslové nářadí, rozvody vzduchu AIRnet. .

PUTZMEISTER

V portfoliu společnosti Putzmeister – Mörtelmaschinen jsou stavební stroje v nejširší nabídce využití a vynikající kvalitě.

Pumpy na beton, omítačky, pístová čerpadla, čerpadla litých potěrů, šneková čerpadla, to vše si u nás můžete koupit, zapůjčit, případně nechat opravit.

DYNAJET

Společnost Putzmeister-Dynajet nabízí profesionální vysokotlaké horkovodní i studenovodní čistící stroje, s elektrickými, benzínovými nebo naftovými motory, s výkony od 150 do 3000 barů. Využití pro ně najdou stavební i průmyslové podniky a nebo městské komunální firmy.

ENDRESS

Elektrocentrály, generátory, záložní zdroje.

Všude tam, kde je potřeba nahradit nedostupnost nebo výpadek elektrické energie, jsou výrobky spol. Endress, díky maximální kvalitě a spolehlivosti, nejlepší volbou. Nabízíme i speciální zařízení, které díky výkonu a zpracování mohou sloužit při živelných pohromách pro osvětlení a náhradní dodávky proudu.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo