CK S ÚSMĚVEM - Aktivní dovolená pro ženy v ČR i zahraničí (Říčany)

Užijte si sportovní pobyty pro ženy

Pořádáme sportovní zájezdy se cvičením pro ženy i celé rodiny. U moře, v lázních, na horách v tuzemsku i v zahraničí si můžete užít aktivní dovolenou a víkendové akce se cvičením.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 323 632 133
fax:
+420 323 632 123
e-mail:
mkholova@mybox.cz
web:
susmevemkezdravi.cz
facebook:
www.facebook.com/cksusmevem
  • Nad Vodárnou E159
  • Říčany
  • 251 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
alcakaca
31.8.2016
*
*
*
*
*

Byla jsems CK S USMEVEM v srpnu ve Vysokych Tatrach moc moc krasne a hlavne chci podekovat nasi cvicitelce Martine.Diky za krasny pobyt Alca s Cernosic

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Aktivní dovolená pro ženy i rodiny s dětmi

Vyrazte na netradiční sportovní zájezd se cvičením u moře, wellness, lázeňské a relaxační pobyty se cvičením či aquagymnastikou. Kromě aktivní dovolené u moře se s námi můžete vydat na víkendové pobyty se cvičením i celodenní akce rozdělené dle zájmu, kondice, věku i zaměření. Naše nabídka zahrnuje také masáže, rehabilitace a lázeňské procedury. Aktivní dovolená je určena pro ženy, rodiny a tatínky či maminky s dětmi.

Cvičení v každém věku

Bohatý cvičební program, kondiční i rehabilitační cvičení si užijete na všech našich pobytech. Máme akce pro všechny věkové kategorie, bez složitých krokových variací, které pomáhají zpevnit problematické partie a redukovat tělesnou hmotnost.

Moderní cvičební pomůcky

Co by to bylo za aktivní dovolenou bez spolehlivých cvičebních pomůcek? Abyste si cvičení užili, investujeme do špičkových cvičebních pomůcek na fitness Flexi-Bar, Gymstick, BOSU, pomůcek na pilates - softball, overbal, towel, Magic Circle, Roller, Thera Band, Chi-toning ball, Aquahit, T–BOW a mnoha dalších.


Aktivní dovolená v Čechách Aktivní dovolená v zahraničí

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo