KNOCK - OUT – Sportovní povrchy z recyklované pryže Brno

Nový život pro staré pneumatiky

Výroba, prodej a montáž výrobků z recyklované pryže do stájí pro koně, zvířata, vibroizolační a protihlukové materiály do stavebnictví, bezpečnostní povrchy dětských hřišť, sportovní povrchy, ruské kuželky, venkovní rekreační kuželkářské dráhy, protihlukové komponenty na obložení tunelových střelnic

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • U Rybníka 25
  • Žabčice
  • 664 63
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Povrchy do stájí

Dodáváme povrchy do stájí pro koně a zvířata – recyklované materiály které se používají do boxů, do mycích boxů, do stání, na chodby, do padoků, výběhů, pod přístřešky, do kolotočů pro koně,apod. Tyto můžeme rozdělit na volně položené a nepropustné lepené tak, aby pod ně a mezi ně nezatékala moč a výkaly.

Volně ložené se používají na chodby, zámkové desky 30 a 45 mm silné, pokládají se nasucho většinou na zpevněný povrch od stěny ke stěně nebo boxu.

Nepropustné materiály dáváme tam, kde je nežádoucí nasávání či zatékání tekutin pod tento materiál, jsou to podlahy boxů

Venkovní kuželkářská dráha

Dodáváme kuželkářské dráhy, které jsou opatřeny automatickým stavěcím zařízením, které je umístěno v dřevěném domečku v místě dopadiště. Toto zařízení umožní stavění poražených kuželek. Koule se vrací automaticky vracečem koulí, koule je dopravena do místa odhodiště vratným korytem.

Zařízení má světelný ukazatel poražených kuželek, sčítání poražených kuželek, počítač

hodů, volbu hraní do plných nebo s dorážkou.

Ruské kuželky

Klasické ruské kuželky jsou vyrobeny jsou z recyklované tvrzené gumy (nehlučné), jsou samonosné, základnu mají cca 1x1 m2, prostor na hraní 3x3 m.

Vibroizolační materiály

Vibroizolační materiály z recyklované pryže, různé rozměry i tuhosti, k dispozici jsou měření.

Bezpečnostní povrchy dětských hřišť

Povrchy na dětská hřiště od 25-100 mm tloušťky, bezpečná výška pádu měření  dle EN 1117, rozměry 500x500 a 1000x1000 mm.

Fitnes centra

Povrchy do fitnes center a  posiloven, vhodné i pro umístění pod jakékoliv posilovací stroje.

Sportovní povrchy

Recyklované materiály se velice hodí na pevný podklad (asfalt, beton, parkety atd.), vyrábí se jednak v pásech, nebo v šablonách 2000x1000 a 1000x1000 mm v různých sílách dle potřeby. Zámkové desky a desky hladké se hodí velice pro mobilní rozběhové dráhy pro závody ve skoku do výšky, do dálky, hasičské závody, silové sporty ale i pro cyklistické exhibice atd.

Protihlukové materiály do tunelových střelnic

Materiály na odhlučnění tunelových a sportovních střelnic se aplikují přímo na stěny, strop a podlahu (zde je použit i omyvatelný finální sportovní povrch) velice dobře tlumí hluk do okolí, láme hluk z výstřelu, k dispozici jsou měření.

Velice efektní je použití stanovišť pro střelce z brokových zbraní, pistolí a pro lukostřelce (proti skluzu).

Vyrobky z pryže

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo