Vít Novák, Adrenalin sport (Planá nad Lužnicí)

Společně dosáhneme na vrchol.

Zabývám se projektováním, výrobou a montáží umělých horolezeckých stěn. Pracuji jako horský vůdce UIAGM s působností ve skalních horolezeckých terénech ČR a v Alpském regionu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 723 633 428
fax:
+420 381 292 427
e-mail:
adrenalin@adrenalin.cz
web:
www.adrenalin.cz
  • ČSLA 405
  • Planá nad Lužnicí
  • 391 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Provozuji horolezeckou školu na skalách v okolí Tábora.

Jsem členem České asociace horských vůdců®, profesní organizace sdružující horské vůdce s mezinárodní licencí UIAGM v ČR s návazností na Mezinárodní asociaci horských vůdců UIAGM.

Kurzy a individuální vedení provozuji celoročně. V rámci nabídky svých služeb v současnosti nabízím možnost uspořádat pro Vás akci na míru v kterékoliv skalní oblasti České Republiky nebo v horské části  Alp. Působím ponejvíce ve skalních oblastech Jižních a Středních Čech a v Alpách, nejčastěji v Rakousku,Švýcarsku a Jižním Tyrolsku. V nabídce jsou jak klasické výstupy na známé vrcholy-Mont Blankem počínaje a Dachsteinem konče-tak i možnosti dalších neméně hezkých výstupů. Mojí specializací je lezení ledopádů a zaledněných stěn, skialpinistické přechody, v létě pak pořádání individuálních vysokohorských kombinovaných nebo lezeckých více-délkových tůr nebo skalní lezení v České Republice.

Stavím umělé horolezecké stěny

Firma Vít Novák-Adrenalin sport zaujímá přední místo na českém trhu s nabídkou projektů a staveb horolezeckých stěn pro venkovní i vnitřní umístění. Firmu jsem založil koncem roku 1995. Tento obor patří k rozvíjejícím se aktivitám, neboť horolezectví bylo mezi širokou veřejností dlouho přijímáno jako hazardní sport. Díky popularizaci tohoto sportu prostřednictvím závodů na umělých stěnách se pomalu tento trend obrací.

Hned od začátku své podnikatelské činnosti jsem si předsevzal pracovat kvalitně a přesně tak, jak je to zapotřebí i při pohybu ve vertikále. S přihlédnutím k novým používaným materiálům a k rozvoji technologií od začátku sázím na realizaci plně plastických laminátových stěn. Tento materiál je znám svojí plastičností a možností vytvarovat i poměrně složité tvary. A toho právě využívám při modelování „skalního“ povrchu umělé stěny. Konečný tvar tak imituje přírodní povrch a umožňuje tak nácvik všech lezeckých technik obvyklých na přírodním povrchu. Kvalitu práce lze ověřit na již realizovaných stavbách po celé ČR. Nové výrobní postupy a konstrukce si ověřuji v horolezeckém centru, které je v Sezimově Ústí. To mi umožňuje testovat výrobky přímo v terénu na frekventované stěně pod provozním zatížením. Výrobky mají atestaci Státní zkušebny podle ČSN. Mohu nabídnout i možnost ročních revizí.


MŮJ PROFIL

AKTUÁLNÍ AKCE

NOVINKY A FOTO

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo