EKRO CZ s.r.o. (Praha 2 - Vinohrady)

LESENI.CZ - nejlevnější nová rámová lešení na českém trhu!

Nabízíme prodej a pronájem rámových lešení, prodej stavební mechanizace, především stavebních výtahů, vrátků a shozů na suť, prodej stavebního bednění a mobilního oplocení.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 224 262 861
fax:
+420 224 262 861
e-mail:
info@leseni.cz
web:
www.leseni.cz
  • Londýnská 315/71
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Portál LESENI.CZ je přední český prodejce lešení. Naše 20-tileté bohaté zkušenosti v oblasti prodeje lešení (včetně vývoje a výroby lešení), pronájmu lešení a prodeje stavební mechanizace, spolu s maximální snahou vycházet vstříc potřebám našich zákazníků, se promítly do neustálého rozšiřování prodávaného sortimentu lešení, který dnes tvoří nejrozšířenější typy lešení na českém trhu:

EKRO SYSTEM 65/85   - originální lešení rakouského výrobce

LESENI.CZ 70   - je rozměrově a technicky obdobné s PLETTAC SL 70, SL 100/MJ UNI

LESENI.CZ 73   - je rozměrově a technicky obdobné s Alfix/MJ UNI CONNECT/Layher

LESENI.CZ 65   - je rozměrově a technicky obdobné s RUX 65

LESENI.CZ B70 - je rozměrově a technicky obdobné s Thyssen Hunnebeck – BOSTA

Všechny naše systémy se vyznačují rychlou a jednoduchou montáží, vysokou variabilitou,  perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním, při zachování přijatelné ceny.

Lešení LESENI.CZ je možno dodat jak s dřevěnými, tak i s ocelovými, žárově zinkovanými podlahami v sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech na doplnění Vaší půjčovny lešení či na Vaše konkrétní projekty lešení.

Cena za m2 lešení se pohybuje již od 313,- Kč/m2.

Prodávaná lešení jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Proč kupovat použité lešení, jehož původ a historii neznáte, když za stejnou cenu můžete koupit lešení NOVÉ a s českým certifikátem ?

Kvalita a technické parametry našich lešení jsou, za jejich dlouhou dobu výroby a prodeje, prověřeny stovkami významných českých odběratelů. Naše lešení jsou rovněž ve velkém rozsahu exportována do zemí Evropské unie.

Naše společnost má od roku 2004 zaveden a certifikován systém managemetu kvality podle normy ISO 9001.

Mimo prodeje a pronájmu rámových lešení prodáváme také stavební mechanizaci, především stavební výtahy, vrátky, shozy na suť, stavební podpěry a kozy, stavební bednění a mobilní oplocení.

Rámové lešení, mimo základního využití jako fasádního a prostorového lešení, používají naši odběratelé též jako libovolné atypické konstrukce pro reklamní kampaně - outdoor reklamy, nosiče textilních bannerů, hypercube, billboardy, dále pro sportovní a kulturní akce - stavbu multifunkčních jevištních konstrukcí i pro vytvoření diváckých prostorů, systémů pro adrenalinové sporty, stavbu dekorací a podporu osvětlení a kamerových systémů.

Poradna   Reference

Otevírací doba

  • Po 8:3016:30
  • Út 8:3016:30
  • St 8:3016:30
  • Čt 8:3016:30
  • 8:3015:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo