IPOS - SOFT spol. s r.o. - Informační a řídící systém IPOS

Informační systémy pro stavební firmy

Poskytujeme stavebním firmám komplexní řídící a informační systém IPOS využívající provázané zpracování veškerých činností uvnitř stavební firmy ke snižování nákladů s využitím principů procesního nákladového řízení. Informační systém obsahuje ekonomickou a výrobní část.

  • Vrchlického 735/4
  • Teplice
  • 415 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Janek
4.4.2016
*
*
*
*
*

Software nefunguje zcela dle moderních metodik URS Praha, kvůli kterým jsme jej pořizovali. Podpora vývoje také na bodu mrazu. Mám pocit, že pracuji s programem minulého století. P...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zaměření společnosti

Zabýváme se vývojem, tvorbou a implementací informačních systémů určených speciálně pro stavební firmy. Zpracování ekonomických a technických informací umožňuje měnit stávající způsoby řízení, zjednodušovat složité organizační struktury a eliminovat tak rizika ztráty kontroly nad jednotlivými stavbami i celou firmou.

 

Na všech našich pobočkách zajišťujeme potřebný servis a rychlou dosažitelnost v případě potřeby do 24 hodin. Změna řídícího systému není jednoduchá záležitost. Bez kvalitního a kvalifikovaného zabezpečení je jeho zavádění nemožné. Na rychlosti zavedení závisí i rychlost návratu vložených investic do celého řídícího systému.

Více informací k jednotlivým částem informačního systému ZDE.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo