AKM impex s.r.o. (Přerov)

Řemeny a řemenice

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Distribuujeme řemeny a řemenice všech typů značky OPTIBELT, které dovážíme ze SRN. Dále prodáváme zahradní a ruční průmyslové postřikovače značky VOLPI. Naše služby jsou jedny z nejkvalitnějších, poskytujeme mimo jiné i servis náhradních dílů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 581 202 533
fax:
+420 581 210 049
e-mail:
akmimpex@volny.cz
web:
www.akmimpex.cz
  • Veselíčko 251
  • 751 25 Veselíčko
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Řemeny Přerov

Ať již hledáte řemeny či řemenice, dostali jste se na správné místo. Nabízíme kvalitní řemeny v Přerově, rozvážíme je kamkoliv po republice. Řemeny Přerov, řemenice, to vše od osvědčené německé značky OPTIBELT. Soustředíme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej strojírenským a automobilovým firmám.

Potřebujete řemeny či řemenice, klínové, zubaté, variátorové, automobilové? Pak jste nemohli v Přerově narazit na nikoho lepšího, naše řemeny mají vysokokvalitní standard. V programu společnosti OPTIBELT je taktéž možnost bezplatného provedení přesných výpočtů pro správné osazení a napnutí řemenů. Řemeny Přerov či řemenice od nás, to je záruka kvality.

Ukázat sortiment řemenů a řemenic

Postřikovače Přerov

Prodáváme postřikovače všech tvarů a velikostí. Ať již sháníte zahradní postřikovače, průmyslové postřikovače, postřikovače ruční, tlakové či zádové pákové, vše pro vás připravíme! Zvláště průmyslové postřikovače doporučujeme. Dodáváme postřikovače v provedení PROFI. Jedná se o dovoz známé italské značky VOLPI.

Podívejte se na naší nabídku průmyslových postřikovačů či zahradních postřikovačů a vyberte ten typ, který Vám nejlépe vyhovuje!

Ukázat sortiment postřikovačů

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo