HASIT Šumavské vápenice a omítkárny – sádrové omítky a malta

Vyzkoušejte zdicí maltu od nás

Společnost se specializuje na výrobu suchých omítkových směsí.

tel:
+420 376 531 111
fax:
+420 376 531 495
e-mail:
prodej@hasit.cz
web:
www.hasit.cz
facebook:
www.facebook.com/Hasit.cz
youtube:
www.youtube.com/Hasit.cz
  • Velké Hydčice 1
  • 341 01 Velké Hydčice
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Jaromír Pařízek
  • Předseda vedení společnosti, jednatel

Hodnocení

Více informací

Kvalitní produkty pro vaši stavbu

Naše společnost se od svého vzniku orientuje na spokojenost svých klientů. Proto při výrobě sádrových omítek, zdicí malty i litých podlah a dalších produktů hledáme optimální řešení vhodné pro konkrétní stavby. Náš přístup k produkci i poskytovaným službám je tak výrazně inovativní a od jednotlivých produktů pro stavebnictví se přesouváme k výrobě kompletních systémů. Nikdy nepřestáváme hledat nová technologická řešení i možnosti aplikace našich produktů.

Produkty – od zdicí malty a omítek ke kompletním systémům

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kompletní sortiment produktů užívaných ve všech odvětvích stavebnictví. Proto naše společnost stále rozšiřuje paletu svých výrobků. V naší nabídce nechybí zdicí malta, betony, vnitřní sádrové omítky či fasádní barvy a zateplovací systémy nebo řešení pro sanaci a renovace. Dodáváme rovněž obklady a potěry nebo servisní techniku v podobě mobilní míchačky, omítacího stroje nebo zařízení pro lité podlahy.

Poradenské služby a odborné konzultace

Rostoucí požadavky na kvalitu stavebnin znamenají rovněž rostoucí znalosti a orientaci našich zaměstnanců v oblasti používání a zpracování našich produktů. Proto vám nyní můžeme nabídnout servisní tým, který vám poskytne potřebné rady a doporučení. Kromě odborného poradenství ohledně aplikace našich produktů zajišťujeme také měření tepelné ztráty a rady v oblasti úprav fasád.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo