Hotel Česká Koruna ***+ (Děčín)

Hotel Česká Koruna - ubytování v Děčíně, přímo v historickém centru města. Hotel nabízí 43 pokojů v kategorii First Class a Standard. Jeden pokoj kategorie First Class je speciálně přizpůsoben pro tělesně postižené hosty s bezbariérovým přístupem.

Naše služby zahrnují ubytování v pohodlných pokojích, Wi-Fi připojení zdarma, parkování přímo před hotelem a také hotelovou restauraci s krásnou zahrádkou. Připravujeme klasická česká jídla i oblíbené mezinárodní speciality a naše pokrmy doplňujeme výběrovým sortimentem kvalitních vín a alkoholických i nealkoholických nápojů.

K dispozici je Vám 24 hodin denně náš personál, který se postará o Vaše maximální pohodlí. Jsme jediným hotelem v Děčíně, který splnil oficiální klasifikaci dle Asociace hotelů a restaurací.

Jsme ideálním místem pro Vaše firemní akce v centru Děčína. Hotel nabízí konferenční sál pro 60 osob pro konference, semináře či školení a také menší salónek s kapacitou 24 osob.

Ať se chystáte objevovat krásy Českosaského Švýcarska nebo hledáte ubytování v Děčíně na služební cestě, bude pro Vás hotel Česká Koruna správnou volbou.

V případě jakýchkoli dotazů, rezervace ubytování či zájmu o uspořádání firemní akce nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Těšíme se na Vás!

Je toto moje firma?
  • Masarykovo náměstí 60/7
  • Děčín
  • US
  • 405 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • MasterCard
  • Visa
  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 2016

Jsme členem: Asociace hotelů a restaurací, cyklisté vítáni

Produkty: Jednolůžkový pokoj Comfort Class, Dvoulůžkový pokoj Comfort Class, Třílůžkový pokoj Comfort Class, Dvoulůžkový pokoj Superior Class, Čtyřlůžkový pokoj (apartmá) Comfort Class, Apartmá Executive

Služby: Ubytování, Gastronomie, Konferenční sál, Malý salónek, Restaurace s letní předzahrádkou, Firemní akce, Wi-Fi připojení zdarma, Svatby

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo