Hotelový dům - Levné ubytování Olomouc

Ubytování na cestách

Hledáte ubytování v hotelu nedaleko centra Olomouc? Náš Hotelový dům je vám plně k dispozici. Nabízíme ubytování v dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánu. Ubytujte se u nás a poté se vydejte poznávat krásy města Olomouc.

tel:
+420 585 423 594
fax:
+420 585 423 519
e-mail:
hotelovydum.ol@seznam.cz
web:
www.sno.cz/hotel
  • Velkomoravská 325/8
  • Olomouc - Povel
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Bedřich Čermák
  • vedoucí hotelu

Hodnocení

Více informací

Klidné a levné ubytování v hotelu

Ubytujte se u nás. Poskytujeme příjemné ubytování v hotelu za příznivé ceny. Máme bezbariérový přístup. V dosahu je MHD doprava do centra Olomouce a akceptujeme platební karty VISA, EC, MC, JCB, AMERICAN EXPRESS.

Hotel

Pokoje jsou nekuřácké a součástí je WC, sprcha, TV, lednice. V hotelu je WiFi připojení. Cena ubytování je 780,- Kč / noc ve dvoulůžkovém pokoji nebo 1.150,- Kč / noc v apartmánu. Dále je možné si přiobjednat dětskou postýlku, přistýlku nebo snídani. Možnost parkování u hotelu.

On-line rezervace

Dlouhodobé ubytování

Hotelový dům slouží jako dlouhodobé ubytování pro rodiny s dětmi nebo pro sociálně slabé občany. Žádosti o dlouhodobější ubytování přijímá bytové oddělení SNO, a.s.. Smlouva se uzavírá na 6 měsíců.

Studentské ubytování

Pokoj je vybaven kuchyní a lednicí, dále je v pokoji sprcha, WC a možnost připojení k internetu. Cena ubytování je 2 300,- Kč / měsíc / lůžko ve dvoulůžkovém pokoji nebo 3.900,- Kč / měsíc / jednolůžkový pokoj.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo