Ing. arch. Lubomír Korčák - projekční kancelář Plzeň

Dřevostavby, bungalovy i pasivní domy

Zaměřujeme se na typové domy, které však rádi přizpůsobíme individuálním přáním klienta. Projektujeme pasivní domy, dřevostavby, bungalovy i moderní či klasické domy. Můžete si zakoupit jen samotný projekt a realizaci pak předat firmě dle vlastního výběru.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Kyjevská 1375/13
  • Plzeň - Východní Předměstí
  • 326 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Navrhneme vám dokonalý domov

V našich projektech máme jak zděné domy, tak i dřevostavby. Od roku 2005 si od nás můžete nechat zpracovat i projekty pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy.

Ceny za stavbu našich rodinných domů jsou garantovány konkrétní stavební firmou GEDOSTA s.r.o., od které si můžete nechat dům postavit. Můžete si však zakoupit pouze samotný projekt a stavbu si zajistit svépomocí nebo prostřednictvím vlastní stavební firmy, kterou jste si vybrali.

Moderní domy

Jsou charakteristické svým neotřelým vzhledem a konstrukcemi, které působí nadčasově. Vyznačují se dlouhodobou účelností a maximální funkčností. Jak je dům nekonvenčně řešen exteriéry, je stejně tak řešen i v interiéru. Dbáme na maximální energetickou úsporu.

Jak takový dům vypadá, si můžete prohlédnout v řadě našich ukázkových domů.


PASIVNÍ DOMY DŘEVOSTAVBY MODERNÍ DOMY BUNGALOVY KLASICKÉ DOMY

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo