KESO Praha s.r.o. – správa nemovitostí v Praze

Vložte správu nemovitosti či školení BOZP do správných rukou

Naším hlavním zájmem je poskytování služeb spojených se správou nemovitostí. Zajišťujeme technický servis, revizi technického zařízení a celkovou údržbu objektů. Nabízíme také úklidové služby administrativních budov včetně údržby parkovacích ploch nebo chodníků. Provádíme školení v rámci BOZP a PO.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 323 621 316
fax:
+420 323 621 189
e-mail:
info@keso.cz
web:
www.keso.cz
  • Černokostelecká 1623/14
  • Říčany
  • 251 01
  • administrativní budova ALFATOWER
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Jan Hošek
7.3.2014
*
*
*
*
*

Výborné služby a servis! Jsem s firmou Keso Praha velice spokojen a mohu jen doporučit.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Školení BOZP a PO pro vaši firmu

Zajišťujeme kompletní služby spojené s bezpečností a ochranou zdraví při práci včetně požární ochrany. Provádíme školení pro zaměstnance firem či živnostníků. Děláme revizi prostředků PO a TZB včetně jejich výměny nebo dodání. Docházíme na preventivní prohlídky pracovišť. Nabízíme školení BOZP a PO. Všechny služby poskytujeme na základě jednorázových objednávek, nebo smluvního vztahu po celé ČR.

Správa nemovitostí bez starostí

Staráme se o všechny náležitosti spojené se správou nemovitostí. Provádíme výpočty nájemného. Dohlížíme na daně a poplatky, ceny stavebních prací, oceňování nemovitostí, úvěry a hypotéky. Provádíme inventarizace majetku a preventivní prohlídky. Staráme se o údržbu objektů a zajišťujeme i úklidový servis. To vše pro kompletní právu vaší budovy.

Oprostěte se od zatěžujících starostí a najímaní jednotlivých firem. My za vás vše vyřídíme. Využijte našich kontaktů na právníky, soudní znalce, či odhadce.

Kompletní úklidový servis

Pro vaši budovu dokážeme zařídit úklidové služby zahrnující péči jak o interiéry budovy, tak i údržbu o venkovních prostor, jako jsou parkoviště, chodníky, či komunikace. Staráme se o čistění oken a koberců. Udržujeme venkovní zeleň. Objednat si můžete jak jednorázový, tak i pravidelný úklid.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo