ČESKÁ NADACE SPORTOVNÍ REPREZENTACE (Praha)

Jsme nadace zabývající se finanční podporou české reprezentace. Podpora české sportovní reprezentace. Czech Elite Sport Foundation.

Z bývalých reprezentantů byli od počátku podporováni například hrdinové povídek Oty Pavla - kanoista Alfréd Jindra a cyklista Jan Veselý, hokejista Stanislav Bacílek po neodkladné amputaci obou nohou a motocyklový závodník František Šťastný s vážnými problémy zbytkové ledviny. V dalších letech k nim přibyli - gymnasta Jaroslav Šťastný po těžké operaci vnitřního ucha, fotbalista Svatopluk Pluskal po vážné mozkové příhodě, vzpěrač Hans Zdražila s prohlubujícími se potížemi s páteří, hokejisté František Tikal po operaci plic a Vlastimil Bubník po operaci srdce. Podporování byli i sáňkař Radim Lanča, který utrpěl těžké zranění v přípravě na ZOH v Naganu, gymnasta Zdeněk Růžička, jenž se těžce zranil v přípravě na OH v Mnichově a nejstarší žijící olympijští vítězové - kanoisté Josef Holeček a František Čapek.

S návratem ke sportu po dlouhodobém zranění pomohla plavkyni Iloně Hlaváčkové, biatlonistce Evě Hákové, kanoistovi Petru Procházkovi. Na konci druhé dekády svého působení Nadace podporuje např. bývalého atleta Josefa Trousila a házenkáře Josefa Trojana, oba po vážné mozkové příhodě, a olympioniky a současně legendární trenéry Jiřího Víchu a Zdeňka Remsu.

Kontaktní telefon: +420 224 872 218, e-mail: info@nadace-sport.cz

Je toto moje firma?
  • Na poříčí 12/1041
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 110 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: nadace, reprezentace, sponzorství

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo