Apartmány HELAS - Krkonoše (Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice)

Apartmány HELAS - Krkonoše - ubytování u vleků a lanovek

Kvalitní a levné ubytování v 1 až 3 pokojových plně vybavených apartmánech pro 2 až 8 osob přímo u vleků a lanovek v samém srdci Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Slevy na ubytování, lanovky, stravování, saunu, masáže atd. Zimní i letní rodinná dovolená, lyžování, horská turistika, kola.

  • Horní Rokytnice 657
  • 512 45 Rokytnice nad Jizerou
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

APARTMÁNY HELAS – Rokytnice nad Jizerou jsou umístěny moderním rekreačním centru Horní náměstí, který je hlavním východiskem pro všechny druhy zimních i letních sportů v této oblasti. Rekreační centrum tvoří 11 domů s podloubím s obchody a službami, vystavěných v alpském stylu a tvořících ucelené soběstačné náměstí.

V areálu je recepce, směnárna, restaurace, kavárna, sauna, půjčovny lyží, lyžařská škola, obchody se sportovním zbožím, samoobsluha s potravinami a pošta. V těsné blízkosti Horního náměstí je autobusová zastávka i pro Skibus a několik dalších restaurací se saunou, diskotéka, masáže a solárium, bowling, squasch, tenisové kurty, kulečník atd.

V těsné blízkosti objektu jsou 4 vleky a sjezdovky pro děti i dospělé v délce 800m. V dosahu 600m od Apartmánů HELAS se nachází největší lyžařské středisko Krkonoš – Skiareál Horní Domky, Lysá hora, kam Vás přímo od našich apartmánů zaveze zdarma skibus.

Parkovat je možné přímo u objektu zdarma nebo za poplatek na hlídaném parkovišti, případně v garážích.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo