Ettc, s. r.o. (Ústí nad Labem - Klíše)

Naše firma provádí elektroinstalace, elektrorevize, elektropohony garážových vrat a bran za rozumnou pořizovací cenu. Dále nabízíme přístupové a docházkové systémy, počítačové anténní a telefonní rozvody.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Palachova 492/12
  • Ústí nad Labem - Klíše
  • 400 01
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Josef Šterba

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Elektromontáže, revize, elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalaci rodinných a činžovních domů s veškerými nároky na potřeby uživatele. Zhotovujeme též průmyslové elektroinstalace se specifickými nároky vzhledem k odlišnému pracovnímu prostředí. Dále se zabýváme zřizováním odběrných míst či ukládáním elektro, optických, či datových rozvodů.

Revize provádíme na elektrických zařízeních do 1000V včetně revizí hromosvodů. Zpracujeme výchozí a periodické revize na spotřebiče, domovní i průmyslové objekty včetně hromosvodů. Provádíme také dlouhodobý monitoring sítě, který poukáže na možná bezpečnostní rizika, případně nabídne možnost k úsporám.

   

Garážová vrata a pohony

Vyrábíme a montujeme garážová vrata sklápěcí, sekční i odsuvná. Dále vjezdové brány křídlové i odsuvné. Garážová vrata či vjezdové brány nabízíme v nejrůznějších provedeních, v závislosti na situování v prostoru, velikosti vjezdového otvoru a podnebních podmínkách. Vyrábíme brány a kování na míru dle požadavků zákazníka.

   

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovacími systémy se zabýváme již od svého vzniku a spolupracujeme s opravdovými profesionály ve svém oboru. Zabezpečujeme objekty před vniknutím osoby, před požárem či úniku plynu. Kamerové systémy nabízí možnosti dohledu 24/7 s několika týdenní zálohou a samozřejmě s online přístupem.

 

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo