Hotel Roubenka - Ubytování v Beskydech

restaurace - firemní akce - svatby

Nabízíme ubytování v Beskydech v hotelu ve Štramberku, poblíž Kopřivnice ve 14 samostatných komfortních apartmánech ve třech roubených budovách. Součástí hotelu je restaurace s domácí kuchyní. Zajišťujeme pořádání rodinných oslav, svateb a firemních jednání. Hotel je situován s výhledem na Trúbu.

  • Dolní 327
  • Štramberk
  • 742 66
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Poklidné a komfortní ubytování v Beskydech

Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech ve třech samostatných objektech, které jsou od sebe vzdáleny 10 metrů a propojeny romantickým dvorkem. K dispozici je 14 pokojů s možností ubytování 30 osob. Všechny pokoje jsou komfortně a moderně vybaveny s dřevěnou konstrukcí staveb, sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a přístupem k Wi-Fi zdarma. V ceně ubytování je také snídaně formou švédských stolů. Snídani je možné objednat také na pokoj. Při nahlášeném pozdním příjezdu připravíme na pokoj studené občerstvení. Hotelové objekty a parkoviště jsou střeženy kamerovým systémem.

Využíváte letiště Ostrava Mošnov? Pro cestující, kteří přilétají v pozdních hodinách jsme připraveni poskytnout ubytování v našem hotelu. Recepce je k dispozici do 22. hodiny. Po uplynutí této doby vám zajistíme odvoz z letiště taxi službou Randal. Firma Taxi Randal a zajistí i službu recepce tzn. uvedení hostů na pokoj.a vyzvednutí klíčů. Taxi služba Randal - tel. 800 888 085. Při platbě akceptujeme všechny druhy platebních karet.

Rezervujte si pokoj v našem hotelu na telefonním čísle: 556 852 566-7

nebo

prostřednictvím on-line formuláře

Součástí hotelu Roubenka je také stylově zařízená restaurace s kapacitou 30-35 osob a s příjemnou obsluhou. Připravíme vám slavnostní menu nebo klasická jídla. Nabízíme také rozsáhlý nápojový lístek, řadu dezertů a jídel pro děti.

Pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní akce? Využijte možnost pronájmu celé restaurace.

Rodinná dovolená s dětmi

Chcete utéct před ruchem velkoměsta? Přijeďte k nám do poklidné lokality uprostřed nádherné přírody. Užijte si dovolenou s dětmi v našem hotelu Roubenka. Okolí vybízí k mnoha výletům. Navštivte např. rozhlednu Bílá hora, Muzeum Zdeňka Buriana nebo botanickou zahradu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo