Hotel Roubenka - Ubytování v Beskydech

restaurace - firemní akce - svatby

Nabízíme ubytování v Beskydech v hotelu ve Štramberku, poblíž Kopřivnice ve 14 samostatných komfortních apartmánech ve třech roubených budovách. Součástí hotelu je restaurace s domácí kuchyní. Zajišťujeme pořádání rodinných oslav, svateb a firemních jednání. Hotel je situován s výhledem na Trúbu.

  • Dolní 327
  • Štramberk
  • 742 66
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
dostal
3.1.2018
*
*
*
*
*

Prostě krása

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Poklidné a komfortní ubytování v Beskydech

Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech ve třech samostatných objektech, které jsou od sebe vzdáleny 10 metrů a propojeny romantickým dvorkem. K dispozici je 14 pokojů s možností ubytování 30 osob. Všechny pokoje jsou komfortně a moderně vybaveny s dřevěnou konstrukcí staveb, sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a přístupem k Wi-Fi zdarma. V ceně ubytování je také snídaně formou švédských stolů. Snídani je možné objednat také na pokoj. Při nahlášeném pozdním příjezdu připravíme na pokoj studené občerstvení. Hotelové objekty a parkoviště jsou střeženy kamerovým systémem.

Využíváte letiště Ostrava Mošnov? Pro cestující, kteří přilétají v pozdních hodinách jsme připraveni poskytnout ubytování v našem hotelu. Recepce je k dispozici do 22. hodiny. Po uplynutí této doby vám zajistíme odvoz z letiště taxi službou Randal. Firma Taxi Randal a zajistí i službu recepce tzn. uvedení hostů na pokoj.a vyzvednutí klíčů. Taxi služba Randal - tel. 800 888 085. Při platbě akceptujeme všechny druhy platebních karet.

Rezervujte si pokoj v našem hotelu na telefonním čísle: 556 852 566-7

nebo

prostřednictvím on-line formuláře

Součástí hotelu Roubenka je také stylově zařízená restaurace s kapacitou 30-35 osob a s příjemnou obsluhou. Připravíme vám slavnostní menu nebo klasická jídla. Nabízíme také rozsáhlý nápojový lístek, řadu dezertů a jídel pro děti.

Pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní akce? Využijte možnost pronájmu celé restaurace.

Rodinná dovolená s dětmi

Chcete utéct před ruchem velkoměsta? Přijeďte k nám do poklidné lokality uprostřed nádherné přírody. Užijte si dovolenou s dětmi v našem hotelu Roubenka. Okolí vybízí k mnoha výletům. Navštivte např. rozhlednu Bílá hora, Muzeum Zdeňka Buriana nebo botanickou zahradu.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo