LESING plus - Stavební společnost Plzeň (Plzeň - Východní Předměstí)

LESING plus - více než 25 let Váš spolehlivý partner

Ryze česká stavebně obchodní společnost vznikla v r. 1993 se zaměřením na realizaci stavebních prací, komunikací, vodohospodářských staveb, zemních prací velkých rozsahů, demolic, energetických staveb, zemědělských staveb, ekologických staveb a občanské a bytové výstavby.

  • Chrástecká 2601/5
  • Plzeň - Východní Předměstí
  • 301 00
  • kontaktní adresa, středisko dopravy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme ryze česká stavebně obchodní společnost

Vznikli jsme v roce 1993 se zaměřením na realizaci stavebních prací, komunikací, vodohospodářských staveb, zemních prací velkých rozsahů, demolic, rekultivací skládek, dřevovýroby a dřevostaveb.

Svoji činnost jsme zahájili na stavbách komunikací a zpevněných ploch pro investory v oboru lesnictví a dřevozpracujícího průmyslu. V roce 1994 jsme rozšířili svoji činnost o štěpkování pařezů a rozpojování hornin bez použití trhavin na stavbách obchvatu České Kubice, dálnice D5 a D8. Od roku 1995 se již naplno věnujeme výstavbě lesních cest, zemním pracím, demolicím a dochází k dvojnásobnému nárůstu našeho ročního obratu. V roce 1997 po převzetí části firmy LESO – bývalých Lesostaveb dochází ke ztrojnásobení naší kapacity.

V letech 2003 – 2010 jsme se podíleli na výstavbě výrobních a průmyslových objektů, skladových areálů či obchodně administrativních center pro zahraniční investory z Evropy, USA nebo Japonska.

Po nástupu finanční krize a výrazném propadu stavební výroby především v oblasti dopravní infrastruktury jsme se zaměřili na výstavbu energetických děl. Od roku 2010 byla naším stěžejním oborem výstavba bioplynových stanic a silážních žlabů. V současné době se opět zaměřujeme na výstavbu a rozšiřování výrobních, průmyslových a logistických areálů.

Dále vám také můžeme nabídnout pronájem mechanizace. Veškeré potřebné informace naleznete zde.

Máme standardní obrat vlastními kapacitami 120 milionů Kč ročně, za použití nejmodernější techniky a se svými 70 zaměstnanci, základním kapitálem 12,5 mil. Kč a pojištěním do výše škody 120 milionů Kč dodržujeme termíny realizace, smluvní cenu a kvalitu provedených prací v souladu s certifikáty QMS dle EN ISO 9001 : 2008, EMS dle EN ISO 14001 : 2004 a SMS dle BS OHSAS 18001 : 2007 (číslo cetifikátu 29418).


Aktuality

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo