TeS spol. s r.o. Chotěboř - gastro zařízení

Technologie stravování, gastrotechnika za skvělou cenu

Zajistíme projekt, prodej, montáž a servis veškerého gastro zařízení a gastrotechniky. Dodáváme konvektomaty Retigo, Unox a Primax, myčky Winterhalter, a Silanos, sporáky, pece, grily, fritézy, varné kotle a pánve Fagor, RM Gastro, Red Fox a Alba a chladící techniku Liebherr, Nordline a Fagor.

 • Zednická 558
 • Chotěboř
 • 583 01
 • Silnice směr Havlíčkův Brod
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč nakupovat gastro zařízení u společnosti TeS spol. s r.o. Chotěboř?

Tradice, odbornost, komplexnost, kvalita a rozumné ceny vyplývající z vysokého obratu naší společnosti.

Naše společnost vznikla v roce 1994 a od samého začátku zajišťujeme komplexní služby pro gastronomické provozy od projektu, přes dodávky, až po servis gastro zařízení.

Sídlo společnosti v Chotěboři. Předváděcí místnost v Chotěboři.

Na centrále v Chotěboři se nachází vzorková prodejna nového gastro zařízení, kde se pravidelně konají ukázková vaření v konvektomatu a multifunkční pánvi FRIMA. Dále je zde jeden z největších gastro bazarů České republice.

Obchodní a servisní pobočka v Jihlavě Rančířově nabízí i kompletní drobný inventář z velké vzorkové prodejny. Obchodní a servisní pobočka v Praze Modřanech je určena hlavně pro Prahu a přilehlé oblasti.

Provádíme též kompletní rekonstrukce gastronomických provozů na klíč - včetně projektů i realizace veškerých stavebních úprav, interiérů, vzduchotechniky a samozřejmě gastro zařízení.

Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001 a 14001.

2x ročně pravidelně vystavujeme v Praze na výstavách For Gastro a Top Gastro.

Kvalitní gastrotechnika a spolehlivé služby

Za dobu naší působnosti jsme zrealizovali více jak 400 kompletních dodávek technologických celků a tisíce kusových dodávek gastrotechniky.

S devatenácti zaměstnanci, osmi servisními techniky a každoročním obratem přes 75 milionů korun bez DPH jsme největší společností poskytující komplexní služby pro gastronomické provozy na Vysočině a jednou z největších v rámci ČR.

Od roku 2010 sídlíme ve vlastních zrekonstruovaných prostorách (300 m2 kancelářských prostor a 600 m2 hodnotných obchodních, dílenských a skladových prostor) financovaných z vlastních zdrojů.

Prodáváme následující sortiment: Konvektomaty, kotle 700, kotle 900, pánve 700, pánve 900, sporáky 700, sporáky 900, pece, fritézy 700, fritézy 900, stolní fritézy, smažící plotny, kontaktní grily, sklokeramické grily a plotny, vodní lázně, vařiče těstovin 700, vařiče těstovin 900, pizza pece, hot dogy, lávové grily, tepelné mosty a udržovače hranolků, mikrovlnné trouby, nízkoteplotní trouby a udírny, salamandry, opékače párků a toustů, plotny na palačinky, grily na kuřata a gyros, hnětače, lisy na těsto, krouhače zeleniny a kutry, výrobníky čaje a kávy, gastronádoby, ohřívací stoly - režony, stolní vyhřívané vitríny, tabletové systémy, termoporty, vyhřívané zásobníky talířů, výdejní linky, změkčovače , drtiče odpadu, chladící skříně, chladící skříně na víno, mrazící skříně a truhly, chladící a mrazící stoly, chladící a mrazící vitríny, zchlazovače a šokery, výčepní technika, barová technika, universální roboty, děličky těsta, kombinované roboty, nářezové stroje, baličky potravin, mlýnky na maso, mixery tyčové a ponorné, škrabky kořeninové zeleniny a brambor, nerezový nábytek,

Zastupujeme následující značky: Retigo, Rational, Winterhalter, Unox, Alba Hořovice, Gastrohaal, Graef, GS Technik, Karafiát, A.F.S., Amon, Destila, Fagor, Futurmat, Helia Smoker, Hendi, Liebherr, Lindr, NORDline, NTF, OEM, Pizza group, Promek, Red Fox, RGT, RM Gastro, RobotCoupe, SAECO, SB Therm, Sharp, Silanos, Spar, Thermoplan, Unis, Vares, Vestfrost

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo