FBT - Firma Bräuer Tomáš - Kancelářská technika Olomouc

Kancelářská a výpočetní technika pro vaši kancelář

Naše firma je tu pro vás již od roku 1992. Dodáváme komplexní řešení pro office i velké společnosti. Zajistíme veškeré vybavení výpočetní techniky, servis i údržbu zařízení a sítí. Objednejte si u nás také kancelářskou techniku i její servis.

tel:
+420 585 412 589
fax:
+420 585 412 589
e-mail:
fbt@fbt.cz
skype:
tomas_brauer
web:
www.fbt.cz
  • Neředínská 48/18
  • Olomouc - Neředín
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kancelářská technika - prodej i servis

Našim klientům poskytujeme řešení na míru dle požadavků a přicházíme s inovacemi z oboru kancelářské a výpočetní techniky.

Již od začátku působnosti klademe vysokou váhu na servis, a proto každé zařízení dodávané naší firmou je v péči našich techniků. Ti jsou vždy připraveni pomoci klientovi s řešením nenadálých situací. Hlavní krédo naší firmy je: Vždy spokojený zákazník.

S naší firmou bude vaše kancelářská technika v dobrých rukou.

Vlastní počítačové sestavy a výpočetní technika

Nabízíme dodávky multifunkčních zařízení předních výrobců s důrazem na kvalitu a nízké provozní náklady a počítačové zařízení šité přímo na míru klientovi. Moderní kancelář vyžaduje v dnešní době kvalitní výpočetní techniku, která urychlí práci. Nabízíme vlastní počítačové sestavy na platformě INTEL. Sestavy přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Dále nabízíme vybudování sítí a konfiguraci serverových částí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo