Krušnohorský penzion Javor (Horní Blatná)

Rodinný penzion hotelového typu v Horní Blatné v Krušných horách. Prostorné pokoje s vlastním hygienickým zařízením, televizí a internetem. Společenská místnost s krbem, kde je možné hrát společenské hry nebo posedět s přáteli. Parkování v areálu penzionu. Venkovní posezení v altánu s ohništěm.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • II. odboje 194
  • Horní Blatná
  • 362 35
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dvou a čtyřlůžkové prostorné pokoje s vlastním hygienickým zařízením, předsíní a ložnicí. Na pokojích je televizor a přípojka na internet.

Jídelna, kde se podává snídaně formou bufetu a dále jídla domácí kuchyně (polopenze, plná penze). V penzionu vaříme pouze pro ubytované převážně jídla na objednávku dle vlastního výběru. Jídelna je určena pouze pro ubytované a zároveň slouží jako společenská místnost pro oddych, posezení u krbu, hraní společenských her nebo jiné společenské či firemní akce. V jídelně je pro hosty k dispozici kávovar. Podává se zde též občerstvení včetně točeného piva.

Lyžárna / kolárna – místnost, kde je možné uzamknout své sportovní náčiní, odložit sportovní oděv ... – každý pokoj má od této místnosti vlastní klíč a je dosažitelná zvenku i z penzionu.

Venkovní ohniště / gril s posezením, kde se dá posedět s kamarády u ohně, nebo připravit vlastní grilovanou specialitu. K dispozici je i velký gril, na kterém je možné při velkých akcích ugrilovat až 30 kg velké selátko.

Odstavná plocha pro vozidla (parkoviště), která je v areálu penzionu a je osvětlená veřejným osvětlením. Prozatím nehlídané.

Recepce – kde je odpovědná osoba přítomna podle potřeby, popřípadě dosažitelná na telefon. V recepci je možno zakoupit drobné hygienické potřeby (zubní pastu, kartáček, holení …).

V penzionu je možné zapůjčení společenských her, drobných sportovních potřeb, fénu na vlasy a knih , v případě potřeby je možné i vyprat prádlo.

Kudy k nám:

Vlakem:

trať 142 K.Vary dolní nádraží - Potůčky- JohannGeorgenStadt

Autobusem:

linka 421103 K.Vary- Ostrov - Potůčky

Autem:

Do Ostrova nad Ohří a dál po silnici č.221  směr Potůčky přes Hroznětín, Merklín, Pstruží a Pernink až do Horní Blatné

Z Chomutova směr Hora svatého Šebastiána (silnice č.7), z ní odbočit  vpravo po silnici 223 směr Boží Dar, z Božího Daru směr Jáchymov na první odbočce doprava na Abertamy - Pernink - doprava na Horní Blatnou. Upozornění: v zimním období může být neprůjezdný Měděnec; přímá silnice Boží Dar - Ryžovna - Horní Blatná se udržuje pouze do Ryžovny. Zde doporučuji spíš trasu Chomutov (po 13) Ostrov (po 221) Horní Blatná.

Z Karlových Varů odbočit z autostrády směr Nejdek po silnici 220; V Nejdku doprava na silnici 219 směr Pernink a v Perninku na první křižovatce doleva směr Horní Blatná. (Letní alternativa: v Nejdku až na náměstí tam doprava směr Vysoká pec, Nové Hamry. V Nových Hamrech doprava na Horní Blatnou. Pozor tato silnice se v zimě neudržuje!)

V Horní Blatné v horním rohu náměstí u kašny doprava do ulice II.odboje a 3. budova po pravé straně (za vysokým javorem) je penzion.

Pro vlastníky navigace souřadnice GPS:  50°23'27.456"N  12°46'18.603"E

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo