MIDOL s.r.o. - Prodej ložisek Brno

Váš dodavatel ložisek a lineární techniky

Dodáváme kluzná, valivá ložiska, lineární ložiska, ložiskové domky, kyvná oka, kladky, rolny, svěrná pouzdra, kloubové hřídele, toleranční kroužky. Nabízíme přesné a kvalitní díly pro nejrůznější druhy mechanických pohonů v různých cenových kategoriích a různých značek.

  • Antonína Procházky 4/4a
  • Brno - Pisárky
  • 623 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

MIDOL - specialista na ložiska

Jsme společnost, která se od svého vzniku specializuje na distribuci ložisek a jejich příslušenství, používaných pro stavbu a opravu strojů a zařízení.

Dodáváme kluzná a valivá ložiska, volnoběžná ložiska – volnoběžky, lineární ložiska, vodící a snímací kladky, podpůrné rolny, kuličkové šrouby, svěrná pouzdra, kloubové hřídele, klouby, řetězy, pojistné kroužky, toleranční kroužky. V našem sortimentu najdete i ložiska nerezová nebo plastová.

Dodáváme kvalitní a přesné díly pro nejrůznější druhy mechanických pohonů všech cenových kategorií, originální valivá, kluzná a lineární ložiska značek FAG, INA, SKF, NKE, BOSCH, ELGES, ZKL, ZVL, KINEX, TOLLOK.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis. K nabízeným produktům poskytujeme technické informace a poradenskou činnost. Pomůžeme vám při výběru nejvhodnějšího výrobku pro vaši aplikaci.

Pro kompletní přehled nabízených produktů navštivte naše stránky www.midol.cz


KATALOGY

NOVINKY

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo