Drápal stavební s.r.o. - Rekonstrukce bytů Viničné Šumice

Rodinné domy, zemní a výkopové práce, rekonstrukce rodinného domu, dřevostavby

Provádíme rekonstrukce domů, opravy bytů, kanceláří včetně nové výstavby. Zabezpečujeme montáže ZTI a UT, solárních systémů, tepelných čerpadel, suchých staveb, dřevostaveb. Specializujeme se na zemní práce a výkopy v lokalitách Brno, Brno-venkov, Vyškov.

  • Viničné Šumice 16
  • 664 06 Viničné Šumice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální zemní práce

Naše firma byla založena roku 1996 jako řemeslná živnost. V roce 2003 jsme přešli na společnost s ručením omezeným. Firma má 10 kvalifikovaných a profesionálních zaměstnanců s dlouholetými pracovními zkušenostmi.

Zemní a výkopové práce provádíme touto strojní výbavou: Minirypadlo TEREX HR14 (lžíce 22,35,45,60,100 cm dosah 2,8m), Vibrační deska 100kg (60*40cm), Hutnící pěch BOSCH (75kg), Smykový nakladač Novotný B 861 lopata 0,53 m3, vidle, Avia A65 kontejner, LIAZ 19.33 sklápěč 6m3.

Stavba a rekonstrukce rodinného domu, rekonstrukce bytů

Zajišťujeme stavby nových rodinných domů i dřevostavby, přestavbu bytů, rekonstrukce koupelen, výkopy a betonáž bazénů v okr. Brno-venkov, na Vyškovsku.

Podívejte se na ukázky našich realizovaných stavebních prací ZDE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo