Ing. Petr Šimeček - RDS - měřící přístroje České Budějovice

Odhalte radioaktivní záření s radiačními systémy a dozimetry

Dovážíme a prodáváme měřící přístroje k odhalení radioaktivního záření. U nás zakoupíte osobní dozimetry, radiometry, monitory kontaminace, analyzátory otěrů, detektory chem. látek, monitorovací brány osob a vozidel, přístroje pro nukleární medicínu. Zastupujeme firmy RADOS, MGPI, RadPro Int, ad.

tel:
+420 602 709 956
fax:
+420 385 732 898
e-mail:
rds@iol.cz
web:
www.rdsys.cz
googleplus:
plus.google.com/RDS-merici-pristroje
  • Hlinecká 675
  • Týn nad Vltavou
  • 375 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Měřící přístroje - radiační a dozimetrické systémy (RDS)

Dovážíme měřící přístroje a monitory radioaktivního záření. První dodávky na tuzemský trh byly převážně od finsko-německé firmy RADOS Technology, která stále zůstává našim významným dodavatelem.

Zastupujeme i francouzské firmy MGP Instruments. V nabídce tak máme širokou a pestrou paletu dodávaného sortimentu.

Dále spolupracujeme i s finskou firmou Environics (chemické a biologické detektory), německou firmou RadPro International (TLD systémy a komponenty) a americkou firmou LTI Laboratory Technologies, Inc., která je zaměřena na produkty používané v nukleární medicíně.

Monitory radioaktivního záření

V naší nabídce jsou zastoupeny monitory radioaktivního záření vhodné jak pro přenos a okamžité odhalení kontaminace, tak také sondy vhodné k monitoringu gama prostředí. Dále dodáváme například přístroj HF Fibre od společnosti RADOS. Ten odhalí kontaminaci z rukou, nohou i oděvu. Přístroj umožňuje zvolit si měření kombinace alfa/beta nebo beta/gama záření.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo