Ing. Petr Šimeček, RDS - Měřící přístroje, osobní dozimetrie

Detekujte radioaktivní záření s radiačními systémy

Dovážíme a prodáváme přístroje k měření a detekci radioaktivního záření. Dodáváme osobní dozimetry (TLD), radiometry, monitory kontaminace, analyzátory otěrů a také detektory chemických látek. Zastupujeme firmy Mirion Technologies, RadPro International, LTI Laboratories a Environics.

tel:
+420 602 709 956
fax:
+420 385 732 898
e-mail:
rds@iol.cz
web:
www.rdsys.cz
  • Hlinecká 675
  • Týn nad Vltavou
  • 375 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Radiační a dozimetrické systémy (RDS, TLD)

Našim hlavním programem jsou dodávky systémů osobní dozimetrie (měřících přístrojů), a to jak aktivní, tak pasivní. Aktivní dozimetrií rozumíme systém osobních elektronických dozimetrů a jejich čteček od francouzské větvě firmy Mirion Technologies. Jako pasivní dozimetrie je označen systém termoluminscenčních dozimetrů (TLD) od německé firmy RadPro International a unikátní systém DIS dozimetrů od finské větve firmy Mirion Technologies.

Monitory radioaktivního záření

Detektory chemických látek

Nabízíme monitory povrchové kontaminace (radioaktivní záření). Dalším produktem vhodným i pro nukleární medicínu je spektometrický analyzátor otěrů od americké firmy LTI Laboratory Technologies. Zastupujeme na českém trhu finskou firmu Environics, která je výrobcem chemických a biologických detektorů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo